MISTRZOWIE SMAKU Ważne informacje dla uczestników akcji...

  MISTRZOWIE SMAKU Ważne informacje dla uczestników akcji

  DM

  Aktualizacja:

  Gratulujemy nominacji do nagrody w plebiscycie MISTRZOWIE SMAKU. Już na wstępie życzymy wielu głosów i... zwycięstwa! Oto kilka ważnych informacji dla uczestników akcji.
  Aktualne wyniki głosowania, informację o terminach i nagrodach oraz regulamin plebiscytu można znaleźć pod adresem:

  www.gazetakrakowska.pl/mistrzowiesmaku


  KONIECZNIE PRZEŚLIJ ZDJĘCIE LUB LOGO!

  Na liście wyników głosowania, przy imieniu i nazwisku kandydata lub przy nazwie lokalu może być umieszczone zdjęcie lub logo. To bardzo ważne! Dzięki temu można zdobyć więcej głosów, bo osoby chcące oddać głos łatwiej rozpoznają i wyszukują swoich faworytów.
  Dodatkowo zdjęcie oraz imię i nazwisko (lub logo i nazwa lokalu) na liście wyników mogą linkować do wskazanej przez kandydata strony internetowej lub profilu na Facebook'u. Dzięki temu można się pełniej zaprezentować głosującym i wykorzystać link do promocji.

  KLIKNIJ i prześlij zdjęcie oraz adres internetowy


  JAK ZDOBYWAĆ GŁOSY

  Przede wszystkim o udziale w plebiscycie warto poinformować rodzinę i znajomych. Z pewnością chętnie oddadzą głosy. Można wysłać im pocztą elektroniczną lub za pomocą komunikatora link do artykułu z wynikami głosowania.

  W SERWISIE FACEBOOK

  Najlepsza i najskuteczniejsza jest aktywność w serwisie Facebook. Dzięki niej można zdobyć bardzo dużo głosów w krótkim czasie.

  Na Facebooku warto:
  • opublikować na własnym profilu i na fanpage'u lokalu post z informacją o nominacji. Warto zamieścić w nim instrukcję głosowania.
  • opublikowany post z pewnością szybko zyska wiele lajków i komentarzy. Warto dziękować za gratulacje i lajkować komentarze. Dzięki temu post wyświetli się u większej liczby osób.
  • na czas trwania plebiscytu warto też zmienić tło na profilu lub fanpage'u
  • warto publikować na Facebooku posty związane z plebiscytem np. dziękując za oddane głosy, informując o miejscu w rankingu
  • można też udostępniać posty o plebiscycie, które będą publikowane na fanpage'u Gazety Krakowskiej i Dziennika Polskiego
  • na Facebooku można też utworzyć wydarzenie związane z udziałem w plebiscycie i zaprosić do niego znajomych lub fanów. To jedyny sposób, aby poinformować wszystkich o głosowaniu (jeśli potrzebujesz pomocy w zakładaniu wydarzenia, chętnie Ci pomożemy - zadzwoń pod nr tel. 664930444)

  MATERIAŁY PROMOCYJNE DLA NOMINOWANYCH

  Dla kucharzy, kelnerów, barmanów i lokali gastronomicznych przygotowaliśmy bezpłatne materiały promocyjne - grafiki do publikacji na Facebooku i plakaty zachęcające do głosowania.

  KLIKNIJ i pobierz materiały promocyjne


  Już dziś można też zamówić więcej bezpłatnych materiałów promocyjnych - grafiki do umieszczenia jako zdjęcie w tle na Facebooku, projekty ulotek oraz plakaty i ulotki w wersji drukowanej. Warto je wykorzystać prezentując w lokalu lub rozdając klientom.

  KLIKNIJ i zamów dodatkowe materiały promocyjne


  PUBLIKACJE W GAZECIE I W INTERNECIE

  Liderów rankingów będziemy prezentować w internecie w serwisach www.gazetakrakowska.pl, www.dziennikpolski24.pl oraz www.naszemiasto.pl, na naszych fanpage'ach na Facebooku oraz w drukowanym wydaniu gazety.

  WYNIKI GŁOSOWANIA NA TWOJEJ STRONIE LUB NA FACEBOOKU

  Istnieje możliwość prezentacji aktualnych, odświeżanych na żywo wyników głosowania na stronie internetowej lokalu lub na fanpage'u lokalu na Facebooku. Taka prezentacja liczby głosów bardzo motywuje do głosowania osoby odwiedzające stronę.


  MOŻESZ PRZESŁAĆ WIADOMOŚĆ DO GŁOSUJĄCYCH

  W czasie trwania głosowania do osób, które oddają głosy, trafiają SMS-y informujące o przebiegu plebiscytu. Przypominają one np. o tym, kiedy kończy się głosowanie, informują, na którym miejscu jest osoba, na którą oddano głos, a także o publikacjach związanych z plebiscytem.

  Za naszym pośrednictwem każda nominowana osoba może bezpłatnie przesłać wiadomość do wszystkich, którzy oddali na nią głosy. W sprawie wysłania takiej wiadomości skontaktuj się telefonicznie dzwoniąc pod podany poniżej numer lub wysyłając e-mail na podany poniżej adres.

  Informacji o akcji udziela Dział Marketingu
  - tel. 502 499 864 (pon.-pt. w godz. 9-17),
  e-mail: marketing@gk.pl
  Regulamin akcji  Jeszcze raz gratulujemy nominacji i życzymy wielu głosów!  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo