MISTRZOWIE SMAKU Najlepsze lokale gastronomiczne i kucharze,...

  MISTRZOWIE SMAKU Najlepsze lokale gastronomiczne i kucharze, najsympatyczniejsi kelnerzy - wybraliście zwycięzców! [KONIEC GŁOSOWANIA]

  Redakcja

  Aktualizacja:

  MISTRZOWIE SMAKU Najlepsze lokale gastronomiczne i kucharze, najsympatyczniejsi kelnerzy - wybraliście zwycięzców! [KONIEC GŁOSOWANIA]
  Masz ulubioną restaurację lub kawiarnię? Wiesz, gdzie można zjeść najlepszą pizzę, kebab czy hamburgera i kto produkuje najsmaczniejsze lody? A może znasz sympatycznych kelnerów i barmanów, który zasługują na wyróżnienie? W piątek zakończył się wielki finał naszej akcji Mistrzowie Smaku! Na Wasze głosy czekaliśmy do godz. 22.
  MISTRZOWIE SMAKU Najlepsze lokale gastronomiczne i kucharze, najsympatyczniejsi kelnerzy - wybraliście zwycięzców! [KONIEC GŁOSOWANIA]

  Zobacz wyniki finału wojewódzkiego:

  KLIKNIJ i wybierz kategorię:

  Kucharz Roku
  Kelner Roku
  Restauracja Roku
  Cukiernia/Kawiarnia Roku
  Bar/Jadłodajnia/Bistro Roku
  Zobacz wyniki w kategoriach wojewódzkich

  KLIKNIJ i wybierz kategorię:

  Barman Roku
  Lody Roku
  Pizza Roku
  Wegetariańska Restauracja Roku
  Sushi Roku
  Kebab Roku
  Piekarnia Roku
  Food Truck Roku
  Zapiekanka Roku
  Sprawdź wyniki głosowania w etapie powiatowym

  KLIKNIJ i wybierz miasto lub powiat:

  Kraków
  Nowy Sącz
  Tarnów
  bocheńskibrzeskichrzanowski
  dąbrowskigorlickikrakowski
  limanowskimiechowskimyślenicki
  nowosądeckinowotarskiolkuski
  oświęcimskiproszowickisuski
  tarnowskitatrzańskiwadowicki
  wielicki


  ► W tym roku w województwie małopolskim po raz pierwszy zostaną przyznane tytuły Mistrzów Smaku dla najlepszych lokali i pracowników gastronomii.
  ► Laureaci zostali wybrani w wielkim plebiscycie osobno w każdym powiecie naszego województwa. Teraz czeka ich wielki finał wojewódzki.
  ► Na kucharzy, kelnerów, barmanów czekają atrakcyjne nagrody, a na lokale gastronomiczne - kampanie promocyjne.
  ► Plebiscyt jest prowadzony pod patronatem Stowarzyszenia Kucharzy Polskich.
  ► Zwycięzcy w wojewódzkim finale odbiorą specjalne wyróżnienia podczas Międzynarodowych Targów Gastronomicznych POLAGRA Gastro i Invest Hotel w Poznaniu - największej i najważniejszej imprezy w branży gastronomicznej w Polsce.

  W gastronomii najważniejsza jest ocena klientów. Wszystko jedno, czy prowadzi się dużą restaurację czy małą jadłodajnię - liczy się dobry smak i miła obsługa. W wielkim plebiscycie Mistrzowie Smaku 2018 laureatów prestiżowych tytułów i cennych nagród wybiorą ci, którzy mają największe prawo do oceny gastronomików - ich klienci.

  Dwa etapy głosowania

  W pierwszym etapie plebiscytu, osobno w Krakowie, Tarnowie, Nowym Sączu i wszystkich powiatach Małopolski, zostaną przyznane tytuły Kucharz Roku, Kelner Roku, Restauracja Roku, Bar/Jadłodajnia/Bistro Roku oraz Cukiernia/Kawiarnia Roku. Laureaci w każdej z tych kategorii, poza dyplomami, zdobyli także awans do wojewódzkiego finału, który wyłoni najlepszych w całym województwie małopolskim.

  Wojewódzkie kategorie plebiscytu

  Niezależnie od głosowania w miastach i powiatach, nagrody zostaną przyznane także w wojewódzkich kategoriach plebiscytu. Wyniki głosowania publiczności zdecydują o tym, kto zdobędzie tytuł Barmana Roku. Na lokale gastronomiczne czekają wyróżnienia w kategoriach: Lody Roku, Pizza Roku, Restauracja Wegetariańska Roku, Sushi Roku, Zapiekanka Roku, Kebab Roku, Piekarnia Roku oraz Food Truck Roku. W plebiscycie zostaną nagrodzeni także producenci pieczywa z naszego województwa, który powalczą o prestiżowy tytuł Piekarnia Roku.

  Wielka promocja nie tylko dla zwycięzców

  - Już sam udział w naszym plebiscycie gwarantuje promocję o dużym zasięgu - mówi Beata Bratek, dyrektor marketingu "Gazety Krakowskiej" i "Dziennika Polskiego". - Przez prawie dwa miesiące, na łamach gazet i w internecie będziemy prezentować liderów rankingów, które będą na żywo aktualizowane w naszym serwisie. Opublikujemy galerie liderów w internecie, będziemy ich prezentować także na Facebooku - na fanpage'ach serwisów naszemiasto.pl, "Gazety Krakowskiej" i "Dziennika Polskiego". Dodatkowo dla wszystkich uczestników plebiscytu przygotowujemy bezpłatne materiały promocyjne, które pomogą zdobywać głosy klientów.

  Gala Mistrzów Smaku
  i nagrody na targach w Poznaniu

  We wrześniu odbędzie się uroczyste zakończenie naszej akcji, podczas którego zwycięzcom wręczymy dyplomy i nagrody.

  Dodatkowe, wyjątkowe wyróżnienie będzie czekać na Kucharza Roku, Kelnera Roku, Restaurację Roku oraz Cukiernię/Kawiarnię Roku w Małopolsce, czyli na zwycięzców wojewódzkich finałów powiatowych kategorii plebiscytu. Otrzymają oni zaproszenie do Poznania na Międzynarodowe Targi Gastronomiczne POLAGRA Gastro i Invest Hotel, które będą się odbywać w dniach 1-4 października br. To najważniejsza impreza targowa w branży gastronomicznej w Polsce. Sercem targów jest co roku strefa kulinarna, w której rozgrywa się m.in. najważniejszy w polskiej gastronomii konkurs dla profesjonalistów, czyli Kulinarny Puchar Polski (KLIKNIJ i odwiedź stronę targów)

  Przed ogłoszeniem wyników konkursu, na głównej targowej scenie statuetki odbiorą zwycięzcy plebiscytu Mistrzowie Smaku ze wszystkich województw, a wśród nich laureaci z Małopolski. Cała uroczystość będzie na żywo transmitowana na stronach wielu serwisów internetowych w Polsce.

  Czytaj więcej o targach POLAGRA Gastro i Invest Hotel  Gastronomiczny przewodnik po Małopolsce

  Wielką promocję zwycięzcom plebiscytu zapewni także specjalny dodatek "Mistrzowie Smaku 2018", który po zakończeniu głosowania zostanie dołączony do całego nakładu "Gazety Krakowskiej" i "Dziennika Polskiego". Zaprezentujemy w nim laureatów plebiscytu. Dołączenie dodatku będzie zapowiadane nie tylko w gazecie i w internecie, lecz także na Facebooku. Dzięki temu z pewnością stanie się on prawdziwym gastronomicznym przewodnikiem po Małopolsce.

  Stowarzyszenie Kucharzy Polskich patronem plebiscytu

  Patronem plebiscytu Mistrzowie Smaku jest Stowarzyszenie Kucharzy Polskich (www.kucharze.pl, www.facebook.com/Stowarzyszenie.Kucharzy.Polskich). To jedna z najstarszych organizacji kulinarnych w Polsce, założona w 1997 roku, zrzeszająca najlepszych kucharzy z całego kraju. Stowarzyszenie ufundowało prestiżowe nagrody laureata w kategorii Kucharz Roku.


  Ważne terminy

  • Głosowanie w plebiscycie wystartowało w piątek, 22 czerwca.
  • Głosowanie w powiatowych kategoriach (Restauracja Roku, Bar/Jadłodajnia/Bistro Roku, Kucharz Roku, Kelner Roku, Cukiernia/Kawiarnia Roku jest prowadzone w dwóch etapach.
  • Pierwszy, powiatowy etap trwał do czwartku, 26 lipca, do godz. 22.
  • Zwycięzcy z każdego miasta i powiatu awansują do wojewódzkiego finału zachowując głosy zdobyte w pierwszym, powiatowym etapie głosowania.
  • Głosowanie w wojewódzkim finale rozpoczęło się w poniedziałek, 30 lipca i zakończyło się w piątek, 10 sierpnia, o godz. 22.
  • Głosowanie w wojewódzkich kategoriach plebiscytu rozpoczęło się w piątek, 22 czerwca, i zakończyło się w piątek, 10 sierpnia, o godz. 22.


  Nagrody dla kelnerów, kucharzy

  Etap powiatowy

  Kelnerzy i kucharze, którzy w pierwszym etapie plebiscytu, w każdym mieście lub powiecie uzyskali najwięcej głosów, zdobędą:
  • tytuł Kelnera Roku lub Kucharza Roku w powiecie
  • prezentację w specjalnym dodatku "Mistrzowie Smaku"
  • dwuosobowe zaproszenia na Targi HORECA/GASTROFOOD/ENOEXPO w Krakowie (7-9.11.2018), ważne przez trzy dni trwania targów

  • dwuosobowe zaproszenie na wydarzenie artystyczne w Małopolsce
  • awans do wojewódzkiego finału plebiscytu (z zachowaniem głosów zdobytych w pierwszym etapie głosowania)

  Laureaci drugich i trzecich miejsc otrzymają dwuosobowe zaproszenie na wydarzenie artystyczne w Małopolsce.

  Wojewódzki finał

  Na laureatów miejsc od 1 do 10 w kategoriach Kelner Roku i Kucharz Roku, którzy w wojewódzkim finale zdobędą najwięcej głosów, czekają nagrody:

  Laureaci miejsc 1-5 w obu kategoriach otrzymają:
  • dwudniowy pobyt dla dwóch osób w Malinowy Raj Mineral Hotel**** w Solcu-Zdroju. W pakiecie: noclegi w komfortowych pokojach, trzy posiłki dziennie, trzy indywidualnie dobrane zabiegi dziennie - kąpiel lecznicza, fizykoterapia, masaż, zajęcia sportowe z instruktorem, nielimitowany dostęp do wszystkich stref basenowych (w tym do jedynego w Polsce basenu solankowo-siarczkowego) i do kompleksu saunowego, smartfon handy do użytku podczas pobytu, z bezpłatnymi połączeniami lokalnymi i międzynarodowymi (do wybranych krajów)

   KLIKNIJ i czytaj, jakie atrakcje czekają w Malinowy Raj Mineral Hotel****


   • udział w szkoleniach branżowych

   Kliknij i czytaj więcej o szkoleniach dla KUCHARZY i KELNERÓW   Laureaci miejsc 6-10 otrzymają vouchery o wartości 300 zł na pobyt w Piwnym Spa w Zakopanem

  KLIKNIJ i zobacz, jakie atrakcje czekają w Piwnym SPA w Zakopanem  W ofercie zabiegi pielęgnacyjno-kosmetyczne lub kąpiel VIP dla dwojga z seansem w saunie i relaksem na sianie; pamiątka po zabiegu - piwne mydełko.

  Zwycięzca w wojewódzkim finale w kategorii Kucharz Roku otrzyma także nagrody ufundowane przez Stowarzyszenie Kucharzy Polskich:
  • możliwość przystąpienia do Stowarzyszenia z 50-procentową zniżką na opłatę członkowską - w ramach członkostwa certyfikat i haftowany emblemat stowarzyszenia
  • bezpłatny udział w przyszłorocznych XVI Mistrzostwach Polski w Potrawach z Ryb Morskich Dorszowe Żniwa 2019 - jednej ważniejszych imprez kulinarnych w Polsce (nagroda nie obejmuje noclegu)
  • zaproszenie do udziału w Ogólnopolskim Sylwestrze Szefów Kuchni i Cukierni (nagroda nie obejmuje noclegu)

  GŁÓWNA NAGRODA

  Zwycięzcy w wojewódzkim finale w kategoriach Kucharz Roku i Kelner Roku otrzymają statuetki, które zostaną wręczone podczas ogólnopolskiej gali plebiscytu Mistrzowie Smaku na targach POLAGRA Gastro i Invest Hotel w Poznaniu.

  Nagrody dla barmanów

  Barman, który zdobędzie najwięcej głosów, otrzyma:
  Barmani, którzy zajmą drugie i trzecie miejsce w rankingu, otrzymają:
  • zaproszenie na uroczystą galę plebiscytu
  • prezentacje w specjalnym dodatku "Mistrzowie Smaku"
  • dwudniowy pobyt dla dwóch osób w Malinowy Raj Mineral Hotel**** w Solcu-Zdroju
  • udział w warsztatach branżowych


  Nagrody dla lokali gastronomicznych


  Etap powiatowy

  Właściciele lokali, które w pierwszym etapie plebiscytu, w każdym mieście i powiecie zdobyli najwięcej głosów w kategoriach Restauracja Roku, Bar/Jadłodajnia Roku oraz Cukiernia/Kawiarnia Roku, otrzymają:
  • tytuł zwycięzcy w danej kategorii w mieście lub powiecie oraz awans do finału wojewódzkiego
  • dyplom przygotowany do ekspozycji w lokalu
  • dwuosobowe zaproszenia na Targi HORECA/GASTROFOOD/ENOEXPO w Krakowie (7-9.11.2018), ważne przez trzy dni trwania targów
  • voucher na reklamę w "Gazecie Krakowskiej", "Dzienniku Polskim" oraz serwisach internetowych gazetakrakowska.pl, dziennikpolski24.pl i naszemiasto.pl o wartości 3000 zł
  • zaproszenie do udziału w szkoleniu dotyczącym promocji placówki gastronomicznej w internecie, ze szczególnym uwzględnieniem mediów społecznościowych

  Lokale gastronomiczne, które zajmą drugie i trzecie miejsca w miastach i powiatach, otrzymają dyplomy i vouchery na reklamę o wartości 2000 zł (za drugie miejsce w rankingu) i 1000 zł (za miejsce trzecie).

  Wojewódzki finał

  Właściciele lokali, które w wojewódzkim finale zdobędą najwięcej głosów w kategoriach Restauracja Roku, Bar/Jadłodajnia Roku oraz Cukiernia/Kawiarnia Roku otrzymają:
  • dodatkowe vouchery na reklamę w "Gazecie Krakowskiej", "Dzienniku Polskim" oraz serwisach internetowych gazetakrakowska.pl, dziennikpolski24.pl i naszemiasto.pl o wartości 5000 złotych
  • zwycięzcy w wojewódzkim finale w kategoriach Restauracja Roku i Cukiernia/Kawiarnia Roku otrzymają statuetki, które zostaną wręczone podczas ogólnopolskiej gali plebiscytu Mistrzowie Smaku na targach POLAGRA Gastro i Invest Hotel w Poznaniu

  Lokale gastronomiczne, które zajmą drugie i trzecie miejsca w finale wojewódzkim otrzymają dodatkowe vouchery na reklamę w "Gazecie Krakowskiej", "Dzienniku Polskim" oraz serwisach internetowych gazetakrakowska.pl, dziennikpolski24.pl i naszemiasto.pl o wartości 3000 zł (za drugie miejsce w rankingu) i 2000 zł (za miejsce trzecie).

  Kategorie wojewódzkie

  Właściciele lokali, które zdobędą najwięcej głosów w wojewódzkich kategoriach Lody Roku, Sushi Roku, Piekarnia Roku, Kebab Roku, Restauracja Wegetariańska Roku, Pizza Roku, Zapiekanka Roku i Food Truck Roku otrzymają:
  • tytuł zwycięzcy w danej kategorii
  • dyplom przygotowany do ekspozycji w lokalu
  • dwuosobowe zaproszenia na Targi HORECA/GASTROFOOD/ENOEXPO w Krakowie (7-9.11.2018), ważne przez trzy dni trwania targów
  • zaproszenie na uroczystą galę plebiscytu
  • vouchery na reklamę w "Gazecie Krakowskiej", "Dzienniku Polskim" oraz serwisach internetowych gazetakrakowska.pl, dziennikpolski24.pl i naszemiasto.pl o wartości 3000 złotych  Uwaga, dodatkowa nagroda dla zwycięzców w kategoriach Lody Roku i Piekarnia Roku

  Doskonała wiadomość dla laureatów plebiscytu Mistrzowie Smaku w kategoriach Lody Roku i Piekarnia Roku! Podobnie jak kucharze, kelnerzy, restauracja oraz cukiernie i kawiarnie, zwycięzcy z każdego województwa w tych kategoriach także odbiorą nagrody podczas największych targów gastronomicznych w Polsce, które odbędą się w Poznaniu.

  Uroczyste wręczenie statuetek dla zwycięzców w kategoriach Lody Roku i Piekarnia Roku odbędzie się w niedzielę, 30 września w ramach obchodów Dnia Piekarza i Cukiernika na targach Polagra Tech. Nagrodzenie Mistrzów Smaku będzie jednym z głównych punktów programu. Czytaj więcej TU>>>

  Lokale, które zajmą drugie i trzecie miejsca, otrzymają dodatkowe vouchery na reklamę w "Gazecie Krakowskiej", "Dzienniku Polskim" oraz serwisach internetowych gazetakrakowska.pl, dziennikpolski24.pl i naszemiasto.pl o wartości 2000 zł (za drugie miejsce w rankingu) i 1000 zł (za miejsce trzecie).

  Informacji o akcji udziela Alicja Ostrowska
  tel. 502 499 864 (pon.-pt. w godz. 9-17),
  e-mail: marketing@gk.pl

  Regulamin plebiscytu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo