
INSTRUKTOR FITNESS: Karolina Czepiel
Karolina Czepiel, ukończyła AWF na kierunku wychowanie fizyczne. Od 5 lat jest instruktorką fitness. Pracuje w firmie RevolutionGym w Skawinie oraz uczy wf w jednej z krakowskich szkół podstawowych. Lubi aktywizować ludzi, zwykle prowadzi intensywne zajęcia, ale obserwuje, że uczestnicy tych zajęć chcą się zmęczyć i spocić. - Fitness to moja pasja. Realizuję się w tym, rozwijam, biorę udział w warsztatach i kursach. Poznaję nowinki w fitnessie - mówi pani Karolina. - Ostatnio modne są sportowe trampoliny i jest nimi coraz większe zainteresowanie - dodaje. Sama jeździ na maratony trampolin, ostatnio była w Czechach, gdzie skakała prze sześć godzin z niewielkimi przerwami.
Pani Karolina zaznacza, że wysiłek fizyczny motywuje ludzi do wielu działań i sprawia, że częściej się uśmiechają.

INSTRUKTOR FITNESS: Paweł Kordek
Pracownik klubu fitness My Fitness Place, jako instruktor w tej branży realizuje się od sześciu lat. Prowadzi przede wszystkim zajęcia grupowe, najczęściej te, które polegają na wzmocnieniu całego ciała. Oprócz tego, część jego treningów jest oparta na przygotowanych wcześniej, profesjonalnych choreografiach, którym towarzyszy muzyka motywująca do treningu. Od czasu do czasu zajmuje się również treningami personalnymi, dostosowanymi do każdego klienta.
Paweł Kordek podkreśla, że w branży najważniejszy jest profesjonalizm. - Ciągłe szkolenia i osiąganie nowych umiejętności i doświadczenia to ważna kwestia w pracy każdego instruktora fitness - podkreśla.

STUDIO URODY: Studio Urody Gusto, Kraków
Powstało z myślą o kompleksowej i profesjonalnej obsłudze nawet najbardziej wymagających klientów, dla których istotna jest wysoka jakość usług, profesjonalny personel, najwyższej jakości kosmetyki, komfort oraz przystępna cena.
- Każdy klient to dla nas inspiracja. Pokazujemy, że można cieszyć się nie tylko efektem stylizacji, ale również pielęgnacją, która sprawia, że włosy emanują zdrowym blaskiem. Uczymy się od siebie nawzajem, jak być pięknym - zapewniają pracownicy salonu.
Swoim klientom zespół gwarantuje przyjemną atmosferę, mile spędzone chwile relaksu w przestronnym, przytulnie urządzonym wnętrzu, wyposażonym w specjalistyczny sprzęt najwyższej jakości.

FRYZJER ROKU: Paweł Marcela
Paweł Marcela, Spa 4 Pory Roku w Alwerni. Fach w ręku czuł już od dziecka. Klientki mu ufają
W zawodzie pracuje od 6 lat. Fryzjerstwo to jego życiowa pasja. Uczestniczy w sesjach zdjęciowych i pokazach np. podczas Fashion Week-u w Berlinie, czyli najważniejszej imprezy modowej na świecie, ale także w telewizji polskiej. Zdarza mu się czesać także gwiazdy np. Margaret. Kształcił się w dziedzinie turystyki, a na drogę fryzjerstwa nakierowała go rodzina. - Od dziecka lubiłem ciąć, co odczuły w moim domu firanki i dywany - śmieje się. Gdy podrósł, zaczął obcinać mamę. To ona zauważyła jego fryzjerski dryg. Jak mówi, klientki nie boją oddać się w jego ręce i chętnie słuchają się jego porad. To dlatego, że do każdej podchodzi indywidualnie. Aktualnie najczęściej czaruje na głowach long boby, kolory typu sombre, refleksy i pojaśnienia. - To jest teraz modne. Kobiety chcą naturalne fryzury, które są piękne codziennie, a nie tylko przy wyjściu od fryzjera - zaznacza.