Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Szalony mecz w Tychach z 6. kolejki Fortuna 1. Ligi....

Najlepsze mecze w Fortuna 1. Lidze. Grad goli i emocje na zapleczu Ekstraklasy. TOP 6 według GOL24.PL

GKS Tychy – Garbarnia Kraków (5:0)

Szalony mecz w Tychach z 6. kolejki Fortuna 1. Ligi. Obejrzało go na żywo 4418 widzów. Kto wie, jakby potoczyło się to spotkanie, gdyby Krzysztof Kalemba z Garbarni w 18. minucie wykorzystał rzut karny, podyktowany przez Pawła Pskita z Łodzi. Stało się jednak inaczej i po pół godziny gry, to gospodarze objęli prowadzenie za sprawą Daniela Tanżyny. Zaledwie cztery minuty później wynik na 2:0 podwyższył Jakub Piątek i tyszanie schodzili na przerwę właśnie z takim rezultatem. W drugiej połowie goście z Krakowa pogubili się i dwukrotnie pokonali własnego bramkarza. W 64. minucie zrobił to Krzysztof Kalemba, a w 83. Szymon Kobusiński. Pomiędzy „popisami” piłkarzy Garbarni, ich golkipera w 74. minucie pokonał Kacper Piątek z rocznika 2000, który wcześniej zmienił… swojego brata, również strzelca gola w tym meczu.

Polecamy

Sensacyjny ruch Mourinho. Jednak wybierze petrodolary

Michał Bryl i Bartosz Łosiak bez sukcesu w Brazylii. Porażka w meczu o ćwierćfinał