
Najpiękniejsze zieleńce i klomby w Polsce. Na podium dzieło z Wrocławia
Za nami dziewiąta edycja plebiscytu „Terra Flower Power na Najpiękniej Ukwiecone Miasto w Polsce 2020”, mającego na celu wyłonienie i nagrodzenie miast, które w tym roku stworzyły najpiękniejsze dekoracje kwiatowe na swoich placach i ulicach.
Do tej pory w internetowym konkursie wzięło udział już przeszło 500 miejscowości z całej Polski, a łącznie oddano dziesiątki tysięcy głosów. W najnowszym plebiscycie wzięły też udział dolnośląskie miejscowości w tym Wrocław.
Na kolejnych slajdach prezentujemy kwietne dzieła z poszczególnych miast i miasteczek. Skupiliśmy się na dolnośląskich, ale pokazujemy też pierwszą dziesiątkę ogólnokrajowego konkursu. Sprawdźcie, jak wypadł Wrocław.

46 Karpacz
Pierwszym dolnośląskim miastem w 9. plebiscycie „Terra Flower Power na Najpiękniej Ukwiecone Miasto w Polsce 2020” jest Karpacz. Pochwalił się klombami wzdłuż głównego deptaka.

46 Bolesławiec
Bolesławiec znalazł się na 46 miejscu w rankingu ex aequo z Karpaczem między innymi za takie kwiaty w rynku.

41 Trzebnica
Blisko półmetka stawki wylądowała Trzebnica, między innymi za tą, kwietną aleję w centrum.