https://gazetakrakowska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Nowy utwór Marka Kremera. Hidi w utworze Ekipa pokazuje dawny Chrzanów. Zobacz WIDEO

Sławomir Bromboszcz
Nowy utwór Marka Kremera. Hidi w utworze Ekipa pokazuje dawny Chrzanów / Śp. Mietek Bokser
Nowy utwór Marka Kremera. Hidi w utworze Ekipa pokazuje dawny Chrzanów / Śp. Mietek Bokser Positive Flow
Marek Kremer, czyli popularny Hidi, w ostatnich miesiącach rozpieszcza swoich fanów i regularnie wypuszcza nowe piosenki i teledyski. W jego najnowszym, sentymentalnym klipie można zobaczyć wiele ujęć ulic Chrzanowa sprzed lat. Posłuchajcie i zobaczcie, jak kiedyś wyglądało to miasto.

Chrzanów. Nowy utwór Marka Kremera. Hidi w utworze Ekipa pokazuje dawny Chrzanów. Zobacz WIDEO

Wróciłem do rodzinnego miasta po 14 latach podróży. To czego mi najbardziej brakuje to dawne ekipy, paczki znajomych. Jedni za granicą, inni w domu z rodziną lub w pracy. Tęsknota sprawiła, że powstał utwór Ekipa. Duży udział w powstaniu tego kawałka miał Sito, który nie tylko dołożył swój wokal, ale też przyniósł bit od Mola. Na pewno też macie swoje miejscówki i ekipy, za którymi tęsknicie - tłumaczy Marek Kramer.

Marek Kremer to producent, reżyser i specjalista z dziedziny post-produkcji filmowej. Ma na koncie montaż i korekcję barwną ponad 1000 reklam, ponad 60 teledysków, kilku pełnometrażowych filmów dokumentalnych i wielu innych profesjonalnych produkcji. Wyreżyserował również wiele teledysków, a jego debiutem były “Chwile ulotne” Paktofoniki.

od 16 lat
Wideo
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na gazetakrakowska.pl Gazeta Krakowska