

Sebastian Madejski 7
Znakomicie interweniował w II połowie najpierw wystraszając Juergena Elitima i parując jego strzał. To utrzymało Cracovie przy życiu, bo mógł paść gol kontaktowy. Legioniści w wielu przypadkach nie trafiali. jak Gual czy Rosołek. To piąte czyste konto bramkarza w tej rundzie.

Kamil Glik 4
Elektryczny, niepewny, interwencje niezbyt czyste i mało przekonujące. Jeśli nie poprawi się przez zimę, to jego przydatność do zespołu będzie żadna. Szkoda, że piłkarz tej klasy rozmienia się na drobne. Tym razem Legia nie wykorzystała kilku jego błędów, ale one są niedopuszczalne. Na plus fakt, że po raz pierwszy obrona Cracovii z Glikiem w składzie nie straciła gola.

Arttu Hoskonen 6
Od kilku spotkań najlepszy obrońca Cracovii. Był w cieniu, gdy grał Jugas, bo to on zwykle był tym bardziej wysuniętym na prawo. Gdy jednak zabrakło kapitana, on najlepiej czuje się w środku obrony. To o wiele lepsze rozwiązanie niż z Glikiem. Obrońca z każdym meczem rośnie w siłę i Cracovia będzie miała z niego jeszcze bardzo wiele pociechy.