Korona Kielce

0

0 1 połowa

• Punkty zostają w Opolu! Nowak przegrywa w swoim debiucie w Koronie.

• Ajjj! Yilmaz blokowany w polu karnym. Bardzo ofiarnie Odra przed własną bramką!

• Sędzia postanowił doliczyć pięć minut.

• Wróbel za Niziołka.

• Kuchta wyłapuje piłkę po wrzutce. Broni dziś bez zarzutu.

• Gąsior! Mocny strzał, ale nad poprzeczką. Mimo wszystko sporo zabrakło.

• Zbliżamy się do ostatnich minut. Czy Odra utrzyma prowadzenie?

• Na boisku jest też Mikinić.

• Winiarczyk wchodzi na boisko.

• Yilmaz za Podgórskiego.

• Piech głową obok bramki. Była szansa na zamknięcie meczu.

• Pervan! Zmiennik groźnie wstrzelił piłkę, ale nikt jej nie przeciął!

• Korona ambitnie szuka wyrównania. Na razie Odra wybija piłkę po wolnym.

• Piłkarze Korony zdziwieni, ale spalonego nie ma! Po wrzutce Janusa i przedłużeniu piłki przez Żemło, Drewniak znalazł się przed bramką i nie pomylił się.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOL! Drewniak na 1:0!

• Faul w ataku Korony. Piłkarze sprintem wracają na własną połowę.

• Szrek próbował wymusić karnego. Nie dostał go, za to sfaulował rywala.

• Podgórski zahaczył Piecha.

• Kartkę obejrzał Szymusik.

• I jeszcze Piech za Czaplińskiego.

• Surzyn za Nowaka.

• Brawo Kuchta! Bramkarz Odry zatrzymał Pervana.

• Wkrótce zmiany w drużynie Odry. Rozgrzewkę kończy kilku graczy.

• Mecz się wyrównał. Zostało około 35 minut gry. Przed przerwą było dość płynnie, natomiast teraz często akcje przerywa gwizdek sędziego.

• Główka Korony po wrzutce. Kuchta nie ma problemu z interwencją.

• Bardzo dobry początek Korony. Byliśmy świadkami dwóch groźnych sytuacji. Jedna wynikła z błędu Kamińskiego.

• Szybka akcja Korony. Piłka od Thiakane, przez Podgórskiego do Szymusika. Boczny obrońca dośrodkowuje na Thiakane, ale ten zostaje zablokowany.

• Pervan wbiega, podaje do Lisowskiego, a ten minimalnie się myli!

• I jeszcze Thiakane za Łysiaka.

• Jednak były zmiany i to dwie w Koronie: Pervan za Diaza.

• Gramy dalej. Zdaje się, że obie drużyny bez zmian.

• Koniec pierwszej odsłony. Na razie mamy bezbramkowy remis w debiucie trenera Nowaka.

• Szrek sfaulował rywala w jego polu karnym, więc nawet gdyby trafił do siatki, to gol nie zostałby uznany.

• Korona atakuje zbyt chaotycznie.

• Drewniak z wolnego obił mur. Piłka wyszła za linię końcową. Róg.

• Liczba kartek nie jest tu przypadkowa. Oba zespoły grają ostro.

• Z dystansu spróbował Niziołek. Celnie, ale bramkarz nie miał problemu z tym uderzeniem.

• Kartka dla Trojaka.

• No i nie ma gola dla Odry. Obrońcy Korony wybijają futbolówkę przed klękającym bramkarzem.

• Chyba najlepsza sytuacja Odry. Janus odnalazł się w szesnastce i po zgraniu oddał bezpośrednio na bramkę. Problem taki, że w sam środek, gdzie stał bramkarz.

• Gąsior z żółtą kartką za faul w środku pola.

• Drewniak na spalonym.

• Faulowany Trojak. Odległość do bramki spora, ale jest szansa przynajmniej na wrzutkę.

• Główka Łysiaka po wolnym - za słaba.

• Żemło i jego podwójna koszulka:

• Odrę na wślizgu uratował Kamiński.

• Korona w natarciu. Było naprawdę blisko gola po ataku Podgórskiego.

• Janus dostał kartkę za faul.

• Jesteśmy świadkami dynamicznego meczu. Odra potrafi odnaleźć się w polu karnym. Przed chwilą atakował Czapliński.

• W golach 0:0, w sytuacjach na niego też remis. Swoje szanse miała zarówno Odra, jak i Korona.

• Główka Czaplińskiego po wrzutce z wolnego. Niewiele brakowało do celu!

• Kartka dla Zebicia za ostry faul.

• Piłkarskie jaja. Żemło ma na sobie dwie koszulki. Założył swoją, rozerwaną, a pod nią Gancarczyka, żeby było widać logo sponsora.

• Porwana koszulka Żemły. Piłkarz przebiera się.

• Zapytowski łapie futbolówkę w ręce po ponownym wrzuceniu piłki w pole karne.

• A teraz kocioł pod bramką Korony! Zapytowski pomylił się, po czym naprawił swój błąd. Róg.

• Seria ataków Korony! Piłka na dłużej zagościła pod bramką rywala, ale nie udało się objąć prowadzenia. Strzelali m.in. Gąsior i Diaz.

• Spotkanie właśnie się rozpoczęło.

• Odra dzisiaj w czerwonym komplecie, Korona na biało.

• W Opolu pochmurnie. Piłkarze zakończyli rozgrzewkę, za chwilę początek spotkania.

• Ławka rezerwowych Odry: Rosa, Winiarczyk, Mikinić, Kort, Gancarczyk, Surzyn, Żak, Wróbel, Piech.

• Ławka rezerwowych Korony: Kozioł, Szywacz, Pervan, Szpakowski, Kiełb, Yilmaz, Petrović, Thiakane.

• Korona zaczynała sezon po spadku z Maciejem Bartoszkiem, ale w trakcie rundy rewanżowej trenera zwolniono. Na chwilę zastąpił go Kamil Kuzera, który przeszedł w tygodniu operację.

• To jednak przede wszystkim dzień debiutu Dominika Nowaka. Nowy trener Korony wraca do pierwszoligowej rzeczywistości po kilku miesiącach przerwy. Ostatnio prowadził Miedź Legnica, którą od tego sezonu powierzono Jarosławowi Skrobaczowi.

• W Opolu czeka nas mecz drużyn z środka stawki: dziewiątej z dwunastą. Odra ma punkt więcej od Korony.