OSOBOWOŚĆ ROKU 2017 | Ważne informacje dla nominowanych

  OSOBOWOŚĆ ROKU 2017 | Ważne informacje dla nominowanych

  Redakcja

  Gazeta Krakowska

  Aktualizacja:

  Gazeta Krakowska

  Gratulujemy nominacji Kapituły pod przewodnictwem Wojciecha Harpuli, redaktora naczelnego "Gazety Krakowskiej", do tytułu OSOBOWOŚĆ ROKU 2017. Już na wstępie życzymy wielu głosów. Oto kilka ważnych informacji o plebiscycie.
  Aktualne wyniki głosowania i informacje o ważnych terminach można znaleźć pod adresem:

  www.gazetakrakowska.pl/osobowosci


  JAK ZDOBYWAĆ GŁOSY

  Przede wszystkim o nominacji do tytułu Osobowość Roku i udziale w plebiscycie warto poinformować rodzinę i znajomych. Z pewnością chętnie oddadzą głosy. Można wysłać im pocztą elektroniczną lub za pomocą komunikatora link do artykułu z wynikami głosowania.

  W SERWISIE FACEBOOK

  Najlepsza i najskuteczniejsza jest aktywność w serwisie Facebook. Dzięki niej można zdobyć bardzo dużo głosów w krótkim czasie.

  Na Facebooku warto:
  • opublikować na profilu lub fanpage'u post z informacją o nominacji. Warto zamieścić w nim instrukcję głosowania.
  • opublikowany post z pewnością szybko zyska wiele lajków i komentarzy. Warto dziękować za gratulacje i lajkować komentarze. Dzięki temu post wyświetli się u większej liczby osób
  • na czas trwania plebiscytu można też zmienić tło na profilu lub fanpage'u
  • warto publikować na Facebooku posty związane z plebiscytem np. dziękując za oddane głosy
  • można też udostępniać posty o plebiscycie, które będą publikowane na fanpage'u Gazety Krakowskiej
  • na Facebooku można też utworzyć wydarzenie związane z udziałem w plebiscycie i zaprosić do niego znajomych lub fanów. To jedyny sposób, aby poinformować wszystkich o głosowaniu (jeśli potrzebujesz pomocy w zakładaniu wydarzenia, chętnie Ci pomożemy - zadzwoń pod nr tel. 503 078 348)

  MATERIAŁY PROMOCYJNE DLA NOMINOWANYCH

  Dla osób nominowanych do tytułu Osobowość Roku 2017 przygotowujemy bezpłatne materiały promocyjne - grafiki do publikacji na Facebooku oraz plakaty i ulotki zachęcające do głosowania. Materiały można zamówić wypełniając formularz:

  KLIKNIJ i zamów materiały promocyjne


  PUBLIKACJE W GAZECIE I W INTERNECIE

  Liderów rankingów będziemy prezentować w internecie w serwisie www.gazetakrakowska.pl, na naszych fanpage'ach na Facebooku oraz w gazecie - w każdy piątek w tygodnikach dołączanych do Gazety Krakowskiej.

  MOŻESZ PRZESŁAĆ WIADOMOŚĆ DO GŁOSUJĄCYCH

  W czasie trwania głosowania do osób, które oddają głosy, trafiają SMS-y informujące o przebiegu plebiscytu. Przypominają one np. o tym, kiedy kończy się głosowanie, informują, na którym miejscu jest osoba, na którą oddano głos, a także o publikacjach związanych z plebiscytem.

  Za naszym pośrednictwem każda nominowana osoba może bezpłatnie przesłać wiadomość do wszystkich, którzy oddali na nią głosy. W sprawie wysłania takiej wiadomości skontaktuj się telefonicznie dzwoniąc pod podany poniżej numer lub wysyłając e-mail na podany poniżej adres.

  Informacji o akcji udziela Arkadiusz Bar - tel. 503 078 348, e-mail: arkadiusz.bar@polskapress.pl  Raz jeszcze gratulujemy i życzymy wielu głosów!

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo