Głosowanie zakończone
Plebiscyt: Pokaż Talent!
Odkrywamy wokalne talenty - soliści
- Pięciu wokalistów, którzy zdobędą najwięcej głosów awansuje do drugiego etapu akcji - eliminacji ogólnopolskich, zdobędzie dyplom, prezentację w specjalnym dodatku „POKAŻ TALENT!” oraz nagrodę finansową: 2000 złotych za pierwsze miejsce, 1500 złotych za miejsce drugie, 1000 złotych za miejsce trzecie oraz 500 złotych za miejsca czwarte lub piąte.
- Koniec głosowana we wtorek, 22 sierpnia o godz. 21:00. Informacji udziela: Marta Gromowska - tel. 519 503 627.
Zwycięzcy:
-
Amelia Sowińska
Brzozów
724głosy -
Natalia Gal
Klikuszowa
431głosów -
Kacper Malinowski
Kraków
410głosów -
Antonina Grobelna
Sędziszów Małopolski
380głosów -
Dominik Pociask
Nawsie
286głosów
Pozostali:
-
Hanna Sitko
Nowy Sącz
264głosy -
Magdalena Węgrzyn
Budy Łańcuckie
255głosów -
Ludwika Nowak
Bolechowice
200głosów -
Aurelia Przybyłowicz
Przysieki
110głosów -
Nikola Bigos
Osobnica
97głosów -
Kinga Przewrocka
Kraków
87głosów -
Nikodem Liro
Nieciecza
82głosy -
Magdalena Mączka
Olkusz
82głosy -
Kaja Rajchel
Kraków
75głosów -
Wiktoria Cieśla
Tarnobrzeg
56głosów -
Izabela Kurkowska
Olkusz
45głosów -
Dominika Kubiczek
Olkusz
43głosy -
Zofia Konar
Nowy Sącz
34głosy -
Anna Bieniek
Trzebunia
29głosów -
Justyna Jarecka
Rzeszów
24głosy -
Magdalena Garlej
Kraków
24głosy -
Beata Barć
Kraków
23głosy -
Maximilian Budziszewski
Niepołomice
22głosy -
Julia Honkisz
Tarnów
21głosów -
Adrian Stodolak
Sanok
20głosów -
Janusz Czerwik
Zator
17głosów -
Dawid Pietrzak
Kraków
15głosów -
Patrycja Broda
Kęty
15głosów -
Małgorzata Łyczko
Wola Zachariaszowska
14głosów -
Laura Szczerba
Gorlice
12głosów -
Weronika Lejkowska
Lubla
11głosów -
Amelia Jakubik
Gorzyce
9głosów -
Anna Wojtal
Zmiennica
8głosów -
Laura Babis
Kraków
8głosów -
Gabriela Stojak
Libertów
8głosów -
Izabela Tomal
Chrzanów
8głosów -
Justyna Góral
Kąty
8głosów -
Marcin Jurecki
Piotrowice
7głosów -
Aleksandra Prajsnar
Brzozów
7głosów -
Ewelina Surowiec
Kraków
7głosów -
Sławomir Olejarczyk
Jarosław
6głosów -
Paulina Stachowiec
Biały Dunajec
6głosów -
Emilia Cisowska
Malinówka
5głosów -
Maria Jaszcz
Kraków
5głosów -
Agnieszka Szewczyk
Kraków
5głosów -
Anna Wieczorek
Chrzanów
4głosy -
Anna Grzywna
Wólka Grodziska
4głosy -
Natalia Szymula
Kraków
4głosy -
Igor Gacek
Warzyce
3głosy -
Julia Cisowska
Malinówka
2głosy -
Anna Janas
Jasło
2głosy -
Lila Szpak
Osobnica
2głosy -
Przemysław Gabor
Kraków
2głosy -
Barbara Pach
Lipnica Wielka
2głosy -
Jakub Strządała
Kraków
1głos -
Angelika Dybek
Podlesie
1głos -
Zofia Wojtyczko
Zakopane
— -
Karolina Paterak
Mielec
— -
Oliwia Świder
Kraków
— -
Natalia Seremak
Jarosław
— -
Ewelina Kierepka
Kraków
— -
Piotr Krakowski
Kraków
— -
Małgorzata Węgrzyn
Kraków
— -
Emilia Łyczko
Stobierna
— -
Aleksandra Hogan
Kraków
— -
Milena Zawadzka
Krzyszkowice
— -
Ewa Żurowska
Kraków
— -
Magdalena Żuradzka
Kraków
— -
Łukasz Półtoraczyk
Kraków
— -
Urszula Kłosowska
Trzebinia
— -
Zofia Łoza
Kraków
— -
Weronika Harnik
Nawojowa
— -
Wojciech Jackowiec
Zawada
— -
Bartosz Kurkiewicz
Kraków
— -
Justyna Harbut
Leśnica
— -
Ivan Gnatyszen
Bibice
— -
Maciej Wróbel
Kraków
— -
Sebastian Gaudyn
Wadowice
— -
Dawid Mik
Tarnów
—