Głosowanie zakończone
Plebiscyt: POKAŻ TALENT!
Opiekun Talentów Roku 2023
- Osoba, która zdobędzie najwięcej głosów, otrzyma:tytuł Opiekuna Talentów Roku 2023 w naszym województwie, nagrodę finansową 2000 złotych, awans do ogólnopolskiego finału akcji, prezentację w specjalnym dodatku do gazety „POKAŻ TALENT!” oraz dwuosobowe zaproszenie na galę POKAŻ TALENT! 27 września w Teatrze Capitol w Warszawie, podczas której odbierze statuetkę.
- Koniec głosowana we wtorek, 12 września o godz. 21:00. Informacji udziela: Marta Gromowska - tel. 519 503 627.
-
Dominika Rzepecka
Wild Dance Academy - Szkoła Tańca, Kraków
616głosów -
Albert Rusnak
Kraków
552głosy -
Daniel Nowak
Edukacja Muzyczna Daniel Nowak, Kraków
33głosy -
Bartłomiej Dziadosz
Kraków
20głosów -
Paulina Maciaszek
Ośrodek Kultury im. Cypriana Kamila Norwida, Kraków
18głosów -
Łukasz Rajski
Kraków
11głosów -
Barbara Leśniak
Centrum Kultury Podgórza Dwór Czeczów, Kraków
10głosów -
Damian Sadko
Kraków
5głosów -
Joanna Graniczkowska
Tarnowskie Centrum Kultury, Tarnów
1głos -
Kacper Chodurek
Kraków
1głos -
Adam Kawa
Centrum Sztuki Mościce, Tarnów
— -
Adrian Miś
Create Yourself, Tarnów
— -
Adriana Tabaka Sakina
NOVA Szkoła Tańca, Kraków
— -
Agnieszka Galewicz
NOVA Szkoła Tańca, Kraków
— -
Amelia Pawlikowska
NOVA Szkoła Tańca, Kraków
— -
Andrzej Moskal
Sułkowicki Ośrodek Kultury, Sułkowice
— -
Andrzej Starowicz
Szkoła Tańca JDC Dance Studio, Kraków
— -
Artur Szastak
Kraków
— -
Bożena Szuflita
Nowohuckie Centrum Kultury, Kraków
— -
Damian Salawa
Kraków
— -
Daniel Gadziała
Kraków
— -
Daniel Pancerz
Salsa House, Kraków
— -
Dariusz Migacz
ADeeM Centrum Tańca, Nowy Sącz
— -
Dominik Olechowski
Studio Tańca OFFicyna, Kraków
— -
Edyta Korus
Centrum Sztuki Mościce, Tarnów
— -
Edyta Warzecha
Szkoła Tańca Adelante, Nowy Sącz
— -
Elżbieta Jaros-Wasilewska
Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki, Kraków
— -
Ewa Grabień
Sułkowicki Ośrodek Kultury, Sułkowice
— -
Ewa Jankowska
LOFToDANCE, Kraków
— -
Ewa Wilczyńska-Stępień
Centrum Młodzieży im. dr. H. Jordana, Kraków
— -
Filip Kawa
Kraków
— -
Grzegorz Szydłak
Ośrodek Kultury im. Cypriana Kamila Norwida, Kraków
— -
Hanna Kolano
Szkoła Tańca Michał i Hanna Kolano, Kraków
— -
Izabela Dąbrowska
La Pasión, Kraków
— -
Jadwiga Magryś-Borowiec
Nowohuckie Centrum Kultury, Kraków
— -
Jakub Filipczyk
Kraków
— -
Jakub Jurczak
Kraków
— -
Joanna Piwko
ADeeM Centrum Tańca, Nowy Sącz
— -
Julia Dolacka
Studio Tańca OFFicyna, Kraków
— -
Justyna Fatyga
Skalski Dance School, Kraków
— -
Justyna Migacz
ADeeM Centrum Tańca, Nowy Sącz
— -
Karol Skórski
Kraków
— -
Karolina Zyznar
Szkoła Tańca eMiKa, Tarnów
— -
Katarzyna Słysz-Urbanowicz
Centrum Młodzieży im. dr. H. Jordana, Kraków
— -
Kinga Baran
Centrum Tańca M.I., Kraków
— -
Kinga Kolecka
Szkoła Tańca JDC Dance Studio, Kraków
— -
Klaudia Grabczyńska
Create Yourself, Tarnów
— -
Klaudia Rzeszuto
NO Limit Dance Academy, Nowy Sącz
— -
Konstancja Kowalczyk
Studio Tańca HONORATA, Tarnów
— -
Kornel Cebulski
Forum Tańca, Kraków
— -
Krzysztof Bolek
Kraków
— -
Maciej Czwartos
Kraków
— -
Magdalena Kochmańska
Sabrosa Dance Studio, Kraków
— -
Magdalena Zyznar-Wardzała
Szkoła Tańca eMiKa, Tarnów
— -
Marcin Chatys
Kraków
— -
Marcin Skalski
Skalski Dance School, Kraków
— -
Maria Proszkowiec
Kraków
— -
Marta Baścikowska
Forum Tańca, Kraków
— -
Michał Dewódzki
Kraków
— -
Michał Kolano
Szkoła Tańca Michał i Hanna Kolano, Kraków
— -
Michał Kubiński
Kraków
— -
Miłosz Skwirut
Kraków
— -
Olga Odziemczyk
MDK Dom Harcerza, Kraków
— -
Patryk Wyskocki
Wild Dance Academy - Szkoła Tańca, Kraków
— -
Paulina Mieczyńska
Salsa House, Kraków
— -
Paulina Toropolska
Krakowska Szkoła Tańca, Kraków
— -
Paweł Bulenda
Forum Tańca, Kraków
— -
Paweł Kowalczyk
Studio Tańca HONORATA, Tarnów
— -
Piotr Szumlas
Kraków
— -
Sławomir Pezda
Kraków
— -
Sylwia Marszałek-Jeneralczyk
Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży, Kraków
— -
Sylwia Szczepańska-Horoszko
Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży, Kraków
— -
Szymon Kozikowski
Kraków
— -
Tomasz Pipień
Centrum Tańca M.I., Kraków
— -
Tomasz Sobczak
Tarnowskie Centrum Kultury, Tarnów
— -
Tomasz Solarz
Krakowska Szkoła Tańca, Kraków
— -
Tomasz Szostak
LOFToDANCE, Kraków
— -
Violetta Bednarczyk
La Pasión, Kraków
— -
Wojciech Jaskółka
MDK Dom Harcerza, Kraków
— -
Agnieszka Miś
Kraków
—