https://gazetakrakowska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Policyjna obława w okolicy dworca w Rzeszowie. Mieszkańcy: doszło do napadu na kantor

gkr
Policyjna akcja w centrum Rzeszowa. Miało tu dojść do napadu na kantor.
Policyjna akcja w centrum Rzeszowa. Miało tu dojść do napadu na kantor. Zdjęcie Internautów
"Jest chyba jakaś obława w okolicy dworca PKP, bo jeszcze tyle policji w jednym miejscu i radiowozów nie widziałem", "Doszło do napadu na kantor przy ul. Asnyka w Rzeszowie" - alarmują nasi Czytelnicy.

"Właśnie wracałem z okolic dworca PKP. Jest chyba jakaś obława w tej okolicy, bo jeszcze tyle policji w jednym miejscu i radiowozów nie widziałem. Cały czas jeżdżą na sygnale na każdej ulicy stoi po kilka radiowozów, a także karetki" - takie informacje otrzymaliśmy po godz. 22 od naszego Czytelnika na [email protected].

Kolejni Internauci w wiadomościach na FB podesłali nam zdjęcia z policyjnej akcji.

Ich zdaniem doszło do napadu na kantor przy ul. Asnyka w Rzeszowie. W centrum Rzeszowa pojawiło się kilkanaście radiowozów i karetki pogotowia. Mieszkańcy informują, że doszło do napadu z nożem, a z kantoru uciekł uzbrojony mężczyzna. Podobno został złapany.

Czekamy na informacje z policji.

Aktualizacja, godz. 23.10: to nie napad

Przed chwilą otrzymaliśmy informacje od rzecznika policji w Rzeszowie. Napadu na kantor nie było.

Okazuje się, że cała akcja to... nieporozumienie. Po godz. 21 dyżurny rzeszowskiej policji faktycznie otrzymał zgłoszenie o napadzie z użyciem broni, dlatego na ul. Asnyka wysłano dostępne w okolicy radiowozy.

Na miejscu okazało się, że uzbrojone osoby, których ktoś wziął za przestępców, to nieumundurowani policjanci operacyjni. Wykonywali oni w okolicy swoją pracę.


ZOBACZ TEŻ: Brawurowy napad na sklep jubilerski. Sprawcy staranowali autem drzwi centrum handlowego

Źródło:
TVN 24

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Uroczystości w Gnieźnie. Hołd dla pierwszych królów Polski

Komentarze 45

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

K
Komendant
24 stycznia, 6:23, Gość:

Za spowodowanie akcji ci śmieszni tajniacy powinni bulić lub z miejsca zostać dyscyplinarnie odprawieni ze służby . Co to za tajniak ,którego byle przechodzień zdemaskuje i wezwie policje...

24 stycznia, 22:04, Mmmm:

A byłeś tam? Widziałeś co się działo? Nie wiesz to nie komentuj tępo! Mieli zagrożenie życia dlatego wyciągnęli broń! Ale lepiej obrażać jak nie ma się o niczym pojęcia...

Nie byłem, ale widziałem. Jest film na YouTube. To oni stworzyli zagrożenie napadając na konwój, a nie mieli zagrożenie. Sam nie masz pojęcia, a innych pouczasz.

G
Gość

https://www.youtube.com/watch?v=e2P_4S6lTj8 i wszystko jasne, w naszym mieście mafia ma swoją siedzibę na komendzie policji

P
PRAWDA

https://www.youtube.com/watch?v=e2P_4S6lTj8

S
Super Gość

iebać milicje za takie akcje.. ku r wy antypolskie

D
Dobry Gość

[wulgaryzm] milicje za takie akcje.. [wulgaryzm] antypolskie

G
Gość

Tu jest relacja właściciela kantoru

D
Dddd coś nie tak

https://youtu.be/XkQTDGyFOpw

O
Olo

Jak by się nie zjechały wszystkie służby w okolicy to by był artykuł typu: Policja nie reaguje na wezwania przerażonych mieszkańców.

G
Gość
24 stycznia, 14:26, oj tam:

No coooo???No jeb...em na płasko ze śmiechu..Leżę i wierzgam kopytami--ze śmiechu.

Bydło ma kopyta, zgadza się.

G
Gość
24 stycznia, 17:31, Jadwiga:

Osoba dzwoniąca powinna ponieść koszta albo przemyśleć ten wygłup przez 2 tygodnie w areszcie!

Ty tępy pustostanie

M
Mmmm
24 stycznia, 6:23, Gość:

Za spowodowanie akcji ci śmieszni tajniacy powinni bulić lub z miejsca zostać dyscyplinarnie odprawieni ze służby . Co to za tajniak ,którego byle przechodzień zdemaskuje i wezwie policje...

A byłeś tam? Widziałeś co się działo? Nie wiesz to nie komentuj tępo! Mieli zagrożenie życia dlatego wyciągnęli broń! Ale lepiej obrażać jak nie ma się o niczym pojęcia...

G
Gość
24 stycznia, 17:07, xxx:

Ringier Axel Springer Polska- oto historia właściciela prawie 100% polskiego rynku medialnego, nazisty i antysemity!

Axel Cäsar Springer (ur. 2 maja 1912 w Hamburgu, zm. 22 września 1985 w Berlinie) – niemiecki dziennikarz, założyciel wydawnictwa Axel Springer SE, urodzony w Hamburgu, gdzie jego ojciec pracował jako wydawca.

Po ukończeniu gimnazjum Axel Springer uczył się w latach 1928–1932 w przedsiębiorstwie ojca zawodu zecera i drukarza. Następnie pracował jako wolontariusz w agencji informacyjnej Wolffsches Telegraphen Bureau oraz w redakcji gazety Bergedorfer Zeitung. 1933 poślubił Martę Elsę Meyer, z którą miał córeczkę Barbarę. Zgodnie z Norymberskimi Ustawami Rasowymi żona została zaliczona do pół-żydówek i 1938 doszło do rozwodu. Rok później poślubił Ernę Fridę Bertę Holm. 1933 Springer powrócił do przedsiębiorstwa ojca Altonaer Nachrichten, gdzie był współodpowiedzialny za propagandę antyżydowską, później pracował w Hamburger Neueste Zeitung, 1937 został zastępcą szefa redakcji, a po jej rozwiązaniu pracował od 1941 w rodzinnym wydawnictwie książkowym. 1941 urodził mu się syn Axel Junior (pseudonim Sven Simon). Axel Spriger był zwolniony ze służby wojskowej, był członkiem Narodowosocjalistycznego Korpusu Motorowego - podorganizacji NSDAP.

1947 założył w Hamburgu wydawnictwo Axel Springer GmbH oraz rozpoczął wydawania gazety wieczorowej „Hamburger Abendblatt”, później doszły do tego inne dzienniki i popularne magazyny, jak „Berliner Morgenpost”, „Die Welt”, magazyn z programem radiowym i telewizyjny „Hör zu”. W 1952 Springer zaczął wydawanie gazety bulwarowej „Bild-Zeitung” (obecnie „Bild”), która stała się popularną także wśród gospodyń domowych gazetą codzienną w Niemczech (nakład ponad 4 miliony egzemplarzy dziennie) i jednym z ważniejszych mediów wpływających na opinię publiczną.

Axel Springer Verlag jest dziś jednym z ważniejszych wydawców gazet w Niemczech z ponad 180 gazetami i magazynami. W 1999 roku obejmował 23,7% niemieckiego rynku.

Przez długi czas dziennikarze zatrudniani w koncernie Springera zobowiązywani byli podpisanym przez siebie dokumentem do tego że:

będą działać na rzecz pojednania niemiecko-żydowskiego

będą wspierać gospodarkę wolnorynkową

będą działać na rzecz ponownego zjednoczenia Niemiec.

Szczególnie aktywnie Springer działał w Berlinie Zachodnim, gdzie w 1966 wybudował 19-piętrowy biurowiec i drukarnię swojego wydawnictwa tuż przy murze berlińskim, tak że były one dobrze widoczne z terenu NRD.

Axel Springer był wraz z całym swoim koncernem wielokrotnie przedmiotem krytyki, a w NRD traktowany był jako symbol wroga. Do ważnych protestów przeciwko polityce medialnej Axel Spriger Verlag doszło do podczas protestów studenckich w latach 1967–1968. 11. kwietnia 1968 postrzelony został jeden z jej przywódców Rudi Dutschke, który to zamach kojarzono z inspiracją medialną Wydawnictwa Axel Springer. W protestach, które nastąpiły podpalone zostały samochody dostawcze wydawnictwa. W 1974 koncern został poddany także krytyce w opowiadaniu Utracona cześć Katarzyny Blum Heinricha Bölla. Zarzuty dotyczyły stosowania plotki medialnej w celu zwiększenia nakładu, która niszczyć miała jednak losy osób, których dotyczyła.

Springer zmarł w 1985 roku w Berlinie Zachodnim.

24 stycznia, 20:00, Gość:

A kogo to obchodzi?

wypad tepy uju

K
Ken
24 stycznia, 17:33, Gość:

hahaha... Policja gania sie nawzajem po mieście-pelny profesjonalizm

Hahaha

G
Gość
24 stycznia, 17:31, Jadwiga:

Osoba dzwoniąca powinna ponieść koszta albo przemyśleć ten wygłup przez 2 tygodnie w areszcie!

Jakie koszty,to durni tajniacy afiszują się z bronią.

Z
Złodziej

Jak ktoś w przyszłości będzie planował napad , to wystarczy taki telefon i cała policja z miasta jedzie na drugi koniec... Komfort gwarantowany;) To tak jak z przemytem: puszcza się auto osobowe z kilkoma kilogramami, żeby służby miały zajęcie, a w międzyczasie przejeżdża kilka tirów.

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na gazetakrakowska.pl Gazeta Krakowska