Zmiany na mecz Polska - Chorwacja. Ciekawe oficjalne składy
W reprezentacji Polski na mecz z Chorwacją - w porównaniu do sobotniego starcia w Lidze Narodów z Portugalią - zaszło kilka ważnych zmian. Ta w bramce już wcześniej była przez sztab szkoleniowy zapowiadana (trener Michał Probierz na tej pozycji stosuje system rotacyjny).
Niespodzianką jest brak Roberta Lewandowskiego. Piłkarza Barcelony, który ma lekki uraz, zastąpił w linii ataku Kacper Urbański. Nie ma też w pomocy Maxiego Oyedele, od pierwszej minuty wybiegnie natomiast Jakub Moder.
W ekipie Chorwacja też skład jest inny. Zabraknie dzisiaj jednej z gwiazd drużyny - Mateo Kovacicia. Piłkarz Manchestery City dostał wolne, bo jego żona spodziewa się w tym terminie dziecka i zawodnik chciał być z rodziną.
Polska: Bułka - Dawidowicz, Bednarek, Kiwior - Kamiński, S. Szymański, Moder, Zieliński, Zalewski - Urbański Świderski.
Chorwacja: Livaković - Sutalo, Erlić, Gvardiol - Perisić, Susić, Modrić, Sosa - Baturina, Matanović, Kramarić.
Dzisiaj mecz Polska - Chorwacja, oto relacja na żywo
Początek spotkania dzisiaj (wtorek) o godz. 20:45. Poniżej składy, strzelcy bramek i relacja tekstowa z meczu Ligi Narodów (kliknij w grafikę).
Polska - Chorwacja 2024. Transmisja na żywo stream online
Mecz Polska - Chorwacja na żywo można oglądać w telewizji i internecie:
- TVP 1 i TVP Sport
- aplikacja mobilna TVP Sport
- strona sport.tvp.pl
