https://gazetakrakowska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Prawo i Sprawiedliwość rozpoczęło kampanię wyborczą w regionie

Janusz Bobrek
Politycy Prawa i Sprawiedliwości przedstawiają program partii przed nadchodzącymi wyborami (od lewej:Jan Duda, Józef Leśniak, Wiesław Janczyk i Arkadiusz Mularczyk)
Politycy Prawa i Sprawiedliwości przedstawiają program partii przed nadchodzącymi wyborami (od lewej:Jan Duda, Józef Leśniak, Wiesław Janczyk i Arkadiusz Mularczyk) Janusz Bobrek
W biurze poselskim Wiesława Janczyka parlamentarzyści PiS przedstawili program wyborczy partii na nadchodzące wybory. Obok Janczyka, przewodniczącego okręgu nr 14, zasiedli Jan Duda, Arkadiusz Mularczyk i Józef Leśniak.

Program zwany potocznie „Nową piątką Morawieckiego” ma zagwarantować: świadczenie 500 plus już na pierwsze dziecko, likwidację podatku PIT dla młodych pracowników - do ukończenia 26. roku życia, trzynastą emeryturę w wysokości 1100 złotych dla każdego emeryta, obniżenie kosztów pracy oraz rozwój PKS i rozbudowę sieci połączeń autobusowych w małych miastach i wsiach.

- To oczekiwane postulaty i obietnice, a niektóre z nich będą realizowane w sposób niemal natychmiastowy, czyli nie po wyborach parlamentarnych, ale już w połowie roku. Zabiegamy o to, żeby Polacy żyli dostatnie. Rządzimy w sposób odpowiedzialny i dotrzymujemy słowa – zaznacza Wiesław Janczyk, pełnomocnik PiS w okręgu nr 14.

KONIECZNIE ZOBACZ

Komentarze 4

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

o
olo
Damy wam to, to i jeszcze tamto i tamto. Tylko musimy wygrać wybory. To jest zwykły szantaż i obietnice rozdawnictwa publicznych pieniędzy. Za to się powinna prokuratura wziąć. Gdyby w PL prawdziwa była...
.
"Piątka Kaczyńskiego" ma ratować wizerunek prezesa łapówkarza, kanciarza i biznesmena. Dlaczego nie podaje się realnych kosztów tego ratowania. Ani innych kosztów, które ponosimy wszyscy na wybryki władzy. A ile kasy z budżetu idzie na utrzymanie partii politycznych?
g
gosc
Socjal więcej socjal, niech osly pracuja na ludzi.
Ł
Łajdactwo
Panowie, ile krzywdy tyle cierpienia.
Jeszcze nikomu w historii nie udało się postawić w wielkiej pogardzie i nienawiści do: księdza, lekarz i nauczyciela.
Wasza zagłada zbliża się wielkimi krokami, ponieważ budujecie swoją Polskę na krzywdzie, nienawiści i złodziejstwie!!!!!! Polak przyzwoity buduje na modlitwie i pracy, aby cudzego chleba nie jeść.
Wróć na gazetakrakowska.pl Gazeta Krakowska