
PIOTR ZIELIŃSKI
W Napoli gra dużo i regularnie. Ma mecze w których błyszczy, ale również i takie, gdzie jest jakby nieobecny. Czyli dokładnie tak, jak w reprezentacji. Liczymy, że w meczu z Austrią pokaże się z jak najlepszej strony.

KAMIL GROSICKI
Od kiedy pogodził się tym, że zostanie w Hull, zaczął grać bardzo dobrze. Forma "Grosika" wyraźnie wzrosła, podobnie jak miejsce jego drużyny w tabeli Championship. Powinien być ważną postacią w pierwszym meczu eliminacji.

ARKADIUSZ MILIK
Jest najskuteczniejszym strzelcem Napoli w tym sezonie (14 bramek w lidze). Arek gra prawie zawsze w pierwszym składzie i robi to, czego się od niego oczekuje. W reprezentacji nadal ma zdecydowanie wyższą pozycję od Krzysztofa Piątka. Co ważne, świetnie rozumie się na boisku z "Lewym".

ROBERT LEWANDOWSKI
Niedawno na "Lewego" spadła fala krytyki ze strony Dietmara Hamanna, oberwało mu się też za odpadnięcie z Ligi Mistrzów. Ale to wciąż ten sam Robert - kapitan, lider, przywódca, który jest w stanie prowadzić reprezentację do kolejnych sukcesów.