Rolnik szuka żony 5. Trwa 5. edycja "Rolnik szuka żony". Bohaterowie przeczytali listy od zainteresowanych nimi pań, mają za sobą pierwsze spotkania, a także zaprosili już do siebie po trzy kandydatki na żony. Sprawdź, co wydarzyło się w 6. odcinku "Rolnik szuka żony 5"!

Rolnik szuka żony. To już 5 edycja!

To już piąta edycja jednego najpopularniejszych polskich programów rozrywkowych. Mówi się, że "Rolnik szuka żony" to coś więcej niż telewizyjna rozrywka. To prawdziwa historia o prawdziwych ludziach poszukujących prawdziwej miłości. To dzięki programowi na ślubnym kobiercu stanęły już trzy pary, a na świat przyszło czworo dzieci. I na tym nie koniec.

"Rolnik szuka żony" sezon 5. odcinek 6

TVP znowu zmienia ramówkę! W niedzielę, 14 października widzowie nie obejrzzelu 6. odcinka programu "Rolnik szuka żony". Z czym związana była ta zmiana?

Rolnik szuka żony - kiedy obejrzymy odcinek 6?

Przeniesienie 6. odcinka związana była z transmisją meczu piłki nożnej w ramach Ligi Narodów UEFA. Z tego też powodu przesunięta została emisja serialu "Drogi wolności". "Rolnik szuka żony" został całkiem zlikwidowany i nowe perypetie bohaterów programu zobaczymy dopiero w kolejną niedzielę, 21 października.

Rolnik szuka żony - odcinek 5

W 5. odcinku "Rolnik szuka żony" między Marią i Janem doszło do pierwszego konfliktu. -Pan każe, sługa musi - motywował swoje panie pracujące przy oborniku. Maria czuła się upokorzona zachowaniem rolnika przy ściąganiu siana, kiedy ten złapał ją za pośladki. Pozostałe panie również czuły pewien niesmak. Konflikt okazał się na tyle poważny, że rolnik postanowił przeprosić Marię bukietem kwiatów. -Co naprawi, to zaraz zepsuje - oceniła Maria.

Więcej na telemagazyn.pl

Rolnik szuka żony 5. Odcinek 3

W 3 odcinku Rolnicy z 5. edycji programu "Rolnik szuka żony" dokonali wyboru trójek, które odwiedzą ich gospodarstwa. Grzegorz, Łukasz, Jan, Krzysztof i Marek musieli podjąć trudne decyzje, ale ostatecznie zdecydowali się, kogo chcą zaprosić do swoich domów.

Rolnik szuka żony 5. Odcinek 4

W 4 odcinku Rolnik szuka żony 5 do rolników przyjechały kandydatki na ich żony. W poprzednim tygodniu każdy wybrał trzy panie, które chce poznać bliżej. Teraz okaże się, czy któraś z kandydatek ma szanse zostać na dłużej.

Rolnik szuka żony - gdzie oglądać online?

Rolnik Szuka Żony 5 można oglądać co niedzielę na antenie TVP 1. Po emisji w tv, odcinki są dostępne także online w internecie - na vod.tvp.pl.

Rolnik szuka żony: program prowadzi Marta Manowska

Program prowadzi Marta Manowska - podróżniczka, aktorka, uważna powierniczka sercowych historii.

- Bardzo się cieszę, że w tym roku w programie są osoby bardzo doświadczone. Osoby, które dużo w życiu przeszły, ale miały w sobie odwagę i siłę, aby zacząć wszystko od nowa - podkreśla Manowska. - Dopóki dalej mamy siłę, aby zaczynać od nowa, jeszcze wierzyć i mieć nadzieję, dopóty będzie dobrze - dodaje.

Rolnik szuka żony 5 odcinek 4: powtórka ONLINE VOD

W niedzielę, 23 września mogliśmy obejrzeć Rolnik szuka żony 5 odcinek 4. Gdzie oglądać powtórkę Rolnik szuka żony 5 odc 4?
Powtórki są nadawane tydzień później w sobotę. W internecie Rolnik szuka żony można obejrzeć na TVP VOD.

"Rolnik szuka żony" sezon 5. odcinek 4

Kiedy oglądać Rolnik szuka żony 5 odcinek 4? "Rolnik szuka żony" sezon 5. odcinek 4 zobaczymy w najbliższą niedzielę, 23.09.2018 o godz. 21:15 w TVP1!

Źródło: telemagazyn.pl

KONIECZNIE SPRAWDŹ: