
WOLA KROGULECKA - PLATFORMA WIDOKOWA
To jeden z hitów turystycznych Sądecczyzny. Została wybudowana na wysokości około 550 m n.p.m. i oferuje wspaniałą panoramę Beskidu Sadeckiego oraz Wyspowego. Do "ślimaka" zaprojektowanego przez limanowskiego architekta Wojciecha Świątka, można dojechać malowniczą górską drogą.

MUSZYNA - CZARNA MŁAKA
Czarna Młaka to leśne jeziorko położone na zboczach Malnika i Czarnych Garbów na północny wschód od centrum Muszyny. Na brzegach wybudowano pomost, turyści mają także do dyspozycji zadaszoną wiatę, tablice informacyjne oraz miejsce do parkowania rowerów.

GÓRA MODYŃ ZWANA GÓRĄ ZAKOCHANYCH
To jeden z najwyższych szczytów BeskiduWyspowego. Na Górze Modyń znajduje się wieża widokowa, która oferuje wspaniałą panoramę na Beskidy, Pieniny i Tatry. Na szczycie góry od lat odbywają się piesze wycieczki w ramach spotkań "Odkryj Beskid Wyspowy. To właśnie podczas kilku z nich doszło do zaręczyn, wiele par wyznawało sobie tam miłość.

JEZIORO ROŻNOWSKIE -REJS STATKIEM
Półtora godzinny rejs po największym akwenie Sądecczyzny, to możliwość podziwiania krajobrazu z innej perspektywy. Na statek można wsiąść zarówno w Gródku nad Dunajcem, jak i w Rożnowie (na zaporze). Okoliczne miejscowości także oferują w lecie sporo różnych atrakcji w tym możliwość plażowania oraz kąpieliska.