https://gazetakrakowska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Seria niebezpiecznych zdarzeń na małopolskich drogach. Wypadek na zakopiance, dachowanie w powiecie krakowskim. Utrudnienia!

Aleksandra Łabędź
Patrol998 Małopolska/Autoobsługa Marcin Poznański
Bardzo trudne warunki na małopolskich drogach w poniedziałkowy poranek (24 lutego). Kolizja trzech samochodów osobowych na zakopiance, dachowanie na drodze z Zelkowa w kierunku Wierzchowia (powiat krakowski).

W Mogilanach na drodze krajowej nr 7 w kierunku Krakowa w poniedziałkowy poranek 24 lutego doszło do kolizji trzech samochodów osobowych. Na miejscu pracują służby. Występują też utrudnienia w ruchu.

Do kolejnego zdarzenia doszło w Białym Kościele - ul. Wierzchowska (powiat krakowski). Brak informacji o osobach poszkodowanych.

- Do kolejnego niebezpiecznego zdarzenia drogowego doszło do na drodze z Zelkowa w kierunku Wierzchowia (Biały Kościół). Brak informacji o osobach poszkodowanych. Zachowajcie ostrożność na drogach jest ślisko - informuje Patrol998 Małopolska.

W poniedziałkowy poranek na małopolskich drogach panują trudne warunki. Od późnych godzin wieczornych pada deszcz, miejscami występuje również spore zamglenie. Kierowcy muszą zachować szczególną ostrożność i dostosować prędkość do panujących warunków atmosferycznych.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Okiem Kielara odc. 14

Wybrane dla Ciebie

Kibice Wisły Kraków mieli bilety na mecz w Rzeszowie. Już ich nie mają i nie kupią…

Kibice Wisły Kraków mieli bilety na mecz w Rzeszowie. Już ich nie mają i nie kupią…

Nawrocki obiecał Polakom ponad 90 mld zł. To bezkres absurdu

TYLKO U NAS
Nawrocki obiecał Polakom ponad 90 mld zł. To bezkres absurdu

Wróć na gazetakrakowska.pl Gazeta Krakowska