ŚWIĄTECZNE GWIAZDECZKI Ważne informacje dla rodziców

DM
Udostępnij:
Oto kilka ważnych informacji, które pomogą Tobie zdobyć jak najwięcej głosów dla Twojego dziecka w akcji ŚWIĄTECZNE GWIAZDECZKI 2018.

Instrukcję głosowania oraz aktualne wyniki można znaleźć na www.gazetakrakowska.pl/gwiazdeczki

WAŻNE INFORMACJE I TERMINY

  • Świąteczne Gwiazdeczki wybierzemy osobno w miastach i powiatach województwa małopolskiego, w kategoriach: dziewczynka i chłopiec.
  • Głosowanie rozpocznie się w piątek, 23 listopada 2018 r., o godz. 12
  • Zdjęcia dzieci można przesłać do piątku, 30 listopada 2018 r.
  • Głosowanie będzie trwać do piątku, 14 grudnia 2018 r. do godz. 22.
  • W sobotę, 22 grudnia zdjęcia laureatów z każdego miasta i powiatu ukażą się w specjalnym dodatku do "Gazety Krakowskiej".

JAK WALCZYĆ O GŁOSY

Sposobów na uzyskanie jak największej liczby głosów jest bardzo dużo. Przede wszystkim warto poinformować rodzinę i znajomych o udziale dziecka w plebiscycie. Z pewnością chętnie oddadzą głos. Wystarczy wysłać im e-mailem link do artykułu z wynikami głosowania. Można to zrobić także za pomocą Skype’a lub innego komunikatora (np. Messengera na Facebooku).

DZIAŁANIA NA FACEBOOKU

Jednak najlepsza i najskuteczniejsza jest aktywność w serwisie Facebook. Dzięki niej można zdobyć bardzo dużo głosów w krótkim czasie.

Na Facebooku koniecznie:

  • opublikuj na swoim profilu grafikę z numerem do głosowania dziecka zgłoszonym do akcji oraz z instrukcją głosowania. Napisz, że Twoje dziecko może trafić na okładkę gazety - znajomi na pewno chętnie na nie zagłosują
  • zachęcaj do lajkowania, udostępniania i komentowania posta, dziękuj za komentarze i odpowiadaj na nie - dzięki temu post wyświetli się u większej liczby znajomych
  • publikuj posty związane z głosowaniem np. dziękuj za głosy
  • warto także na czas trwania głosowania zmienić zdjęcie w tle na swoim profilu na grafikę mówiącą o udziale w plebiscycie. W ten sposób informacji tej nie przeoczy żadna osoba, która odwiedzi profil w tym czasie!

GRAFIKI NA FACEBOOKA

Dla rodziców dzieci biorących udział w akcji przygotowaliśmy grafiki do publikacji na Facebooku.

Jeżeli na liście z grafikami nie pojawi się grafika któregoś dziecka prosimy złożyć zamówienie, należy wysłać e-mail na adres: [email protected] podając w treści imię i nazwisko dziecka i prefiks z prośbą o wykonanie takiej grafiki.

MOŻESZ PODZIĘKOWAĆ ZA GŁOSY I POPROSIĆ O WIĘCEJ

W czasie trwania głosowania do osób, które oddają głosy, trafiają SMS-y informujące o przebiegu plebiscytu. Przypominają one np. o tym, kiedy kończy się głosowanie, informują, na którym miejscu jest osoba, na którą oddano głos, a także o publikacjach związanych z plebiscytem.

Każda kandydatka może bezpłatnie, za naszym pośrednictwem, przesłać wiadomość do wszystkich, którzy oddali na nią głosy. W sprawie wysłania takiej wiadomości należy skontaktować się dzwoniąc pod podany poniżej numer telefonu, lub wysłać treść takiej wiadomości e-mailem na podany poniżej adres.

Informacje o akcji pod numerem tel. 501431014 (pon.-pt. w godz 9-16)
e-mail: [email protected]

Życzymy wielu głosów!

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Wideo

Więcej informacji na stronie głównej Gazeta Krakowska