https://gazetakrakowska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Tarnów. Potrącenie na przejściu dla pieszych. Ranna kobieta trafiła do szpitala

Robert Gąsiorek
Paweł Ścieński
Do groźnego zdarzenia doszło w sobotnie przedpołudnie (2 listopada) na ul. Słonecznej w Tarnowie. 61-letnia kobieta została potrącona na przejściu dla pieszych. Z poważnymi obrażeniami ciała trafiła do szpitala.

FLESZ - Którzy kierowcy są najbardziej niebezpieczni?

Do potrącenia doszło tuż przed godz. 11. 61-letnia przechodziła przez przejście dla pieszych na ul. Słonecznej. Jeden z pojazdów zatrzymał się, aby przepuścić pieszą. Na drugim pasie jezdni nie zrobił tego kierowca suva i potrącił kobietę. 61-latka doznała urazu głowy oraz biodra i została przetransportowana karetką pogotowia ratunkowego do Szpitala św. Łukasza w Tarnowie.

Postępowanie w sprawie potrącenie prowadzi tarnowska policja.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Wypadki

Komentarze 2

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

D
Dorota

W sprawie wypadku proszę rodzinę Potrąconej kobiety o wiadomość na email:

[email protected]

G
Gość

Zabrac auto na licytacje,zlicytowac-kwotę wypłacić ofierze wypadku.Sprawce na trawnik i przywiązac na widok publiczny na 3 dni.Publikacja wizerunku dożywotnio.Postawić tam policję od czasu do czasu,bo notorycznie kierowcy jadą srodkiem po linii oddzielajacej pasy ruchu,w miejscu progow zwalniajacych.

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na gazetakrakowska.pl Gazeta Krakowska