Trzy dni z muzyką, literaturą i plastyką w klubie Studio

  Trzy dni z muzyką, literaturą i plastyką w klubie Studio

  Paweł Gzyl

  Gazeta Krakowska

  Aktualizacja:

  Gazeta Krakowska

  Trzy dni z muzyką, literaturą i plastyką w klubie Studio
  „Synestezje. Muzyka. Plastyka. Słowo” – pod taką nazwą ukrywa się trzydniowy festiwal multidyscyplinarny, który odbędzie się w krakowskim klubie Studio.
  Trzy dni z muzyką, literaturą i plastyką w klubie Studio
  W tym roku już po raz siódmy spotkają się pod Wawelem m na jednej imprezie wielbiciele trzech różnych odmian sztuki: muzyki, literatury i plastyki. To znaczy, że w klubie Studio odbędą się koncerty, ale też wystawy i happeningi.

  Dzisiaj o 16.30 można będzie wziąć udział w projekcie malarsko-muzycznym Marka Batorskiego – „Saxpainter form Roztocze - Groove:X”. Wieczorem o godz. 19 wystąpi trójka wykonawców, specjalizujących się w muzyce z poetyckim tekstem: Sonbird z Żywca, Skubas z Warszawy i Mikromusic z Wrocławia.

  W sobotę o godz. 18 można będzie wziąć udział w tatuowaniu „na żywo” – w ramach show „PUNKdziara”. W tym samym czasie na scenie klubu Studio zobaczymy finalistów konkursu muzycznego dla amatorskich zespołów, zorganizowanego przez pomysłodawców „Synestezji”.

  O godz. 21 wystąpi duet Smolik & Kev Fox, który zaprezentuje balladowe piosenki utrzymane w folkowej tonacji ze swej płyty „The Queen Of Hearts”.

  W niedzielę o godz. 18 „O tym jak nie marnować słów” opowie pisarz fantasy Jakub Ćwiek w rozmowie z dziennikarką Agnieszką Łopatowską.

  Wieczorem o godz. 20.30 posłuchamy zespołu Bitamina. Jego specjalnością jest połączenie jazzowych brzmień z hiphopowymi rytmami i raperskimi nawijkami.

  Czytaj treści premium w Gazecie Krakowskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo