Trzy medale ekipy UKS Gladiator Binczarowa w Bratysławie

Archiwum UKS Gladiator Binczarowa
Sporty walki. Reprezentanci UKS Gladiator Binczarowa, podopieczni trenera Amadeusza Kwiatkowskiego (1. dan w kickboxingu), wzięli udział w dwóch imprezach – bokserskiej w Grudziądzu i kickbokserskiej w Bratysławie.

W Grudziądzu odbyły się 18. mistrzostwa Polski seniorek i 17. MP juniorek. Natalia Dulian – brązowa medalistka Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w 2017 roku i tegoroczna mistrzyni Małopolski – walczyła w mocno obsadzonej (aż 20 dziewcząt) kategorii juniorek do 60 kg.

Młoda i utalentowana Gladiatorka pokazała się z dobrej strony, ale w pojedynku o awans do ćwierćfinału przegrała na punkty 1:2 z Magdaleną Sochowicz (Boks Polonia Świdnica), która potem zdobyła brązowy medal.

W Bratysławie odbył się turniej Slovak Open, w którym rywalizowało 945 zawodników i zawodniczek z 11 krajów reprezentujących 90 klubów. Dla Gladiatora złoty medal wywalczył Szymon Góra, srebrny Beata Fyda, a brązowy Julia Niewiadomska.

#TOPSportowy24

- SPORTOWY PRZEGLĄD INTERNETU

Materiał oryginalny: Trzy medale ekipy UKS Gladiator Binczarowa w Bratysławie - Dziennik Polski