W Gorlicach zmiany będą obowiązywały od 31 października do 2 listopada. W Gorlicach na ulicy Cmentarnej wprowadzony zostanie ruch jednokierunkowy od ul. Karwacjanów z wyjazdem na ul. Krakowską. Na ul. Cmentarnej obowiązywał będzie zakaz zatrzymywania po stronie prawej. Ponadto obowiązywał będzie zakaz wjazdu w ulicę Cmentarną od strony ul. Krakowskiej.
Ponadto, 1 listopada 2014 roku uruchomione zostaną dodatkowe miejsca parkingowe na ul. 3-go Maja od ul. Łukasiewicza, do ul. Świeykowskiego. Parkowanie na istniejących miejscach oraz ulicach odbywać się będzie na ogólnych zasadach. Na miejscach postojowych w centrum miasta obowiązuje odpłatność: w piątek w godzinach 8 - 17.
W sobotę i niedzielę z racji dni świątecznych nie obowiązują opłaty za postój. W Bieczu dojazd do placu parkingowego przy cmentarzu komunalnym odbywać się będzie wyłącznie od ul. Bochniewicza, a następnie jednokierunkowo w ul. Harta. Zmiana organizacji ruchu w Bieczu obowiązuje od 31 października do 2 listopada.
W Bobowej ruch oraz postój pojazdów odbywać się będzie na ogólnych zasadach. Przypominamy, o możliwości pozostawienia pojazdów na parkingu przy szkole muzycznej oraz na parkingu przy Zespole Szkół Nr 1.