

ANGEL RODADO - 17 bramek
Angel Rodado niedawno ustanowił rekord najskuteczniejszego obcokrajowca w barwach Wisły, ale jak widać nie ma zamiaru na tym poprzestać. Jest również samodzielnym liderem klasyfikacji strzelców w I lidze.

ROMAN GOKU - 11 bramek
Hiszpan Trafił już w debiucie w Łęcznej, a później na listę strzelców wpisywał się również w starciach z Arką Gdynia, Chrobrym Głogów, w Lublinie, w pierwszym meczu ze Zniczem zaliczył „dwupak”, raz trafił do siatki GKS-u Katowice, a później dwukrotnie pokonał bramkarza Górnika Łęczna, a dziesiąte trafienie zaliczył w starciu z Odrą Opole. Jedenastą bramkę Goku zdobył w starciu z Motorem Lublin. Wrócił już do gry, więc licznik powinien wkrótce ruszyć.

SZYMON SOBCZAK - 7 bramek
Efektowny gol z rzutu wolnego w meczu z Polonią Warszawa to było pierwsze trafienie Sobczaka w tym sezonie. Drugie dorzucił w spotkaniu z Resovią. Trzeciego gola strzelił z rzutu karnego w meczu z Bruk-Betem Termalicą. No, ale najlepszy mecz zagrał z Górnikiem Łęczna, gdy dwukrotnie wpisał się na listę strzelców. Niedawno napastnik Wisły swoim golem uratował jej punkt w starciu z Arką Gdynia, a jego licznik został powiększony również o bramkę w meczu z Chrobrym Głogów.