

Rafała Pietrzak
Jego kariera nabrała tempa w Wiśle Kraków, której barw bronił w latach 2016-2019 z przerwą na wypożyczenie do Zagłębia Lubin. To z zespołu „Białej Gwiazdy” Pietrzak trafił do reprezentacji Polski. Później wyjechał do Belgii, gdzie grał Royal Excel Mouscron. Do kraju wrócił na początku 2020 roku i od tego momentu gra w Lechii Gdańsk, której jest podstawowym zawodnikiem.

Rafał Janicki
Z Lechią Gdańsk Janicki związany był przed długie siedem lat, od 2010 roku. A można powiedzieć, że nawet dłużej, bo choć przez dwa sezony występował w Lechu Poznań, to jedynie na zasadzie wypożyczenia z Lechii, której formalnie był piłkarzem. Rozstał się z nią jednak definitywnie latem 2019 roku i podpisał kontrakt z Wisłą, z którą z kolei był związany do końca 2020 roku, gdy za porozumieniem stron rozwiązał umowę. Dzisiaj jest zawodnikiem Podbeskidzia Bielsko-Biała.

Michał Mak
Grał w drużynach młodzieżowych Wisły z bratem Mateuszem, ale przy ul. Reymonta uznali, że kariery nie zrobią i z nich zrezygnowano. Obaj jednak rozwinęli się dobrze i poradzili sobie w ekstraklasie. Michał wrócił do Krakowa latem 2019 roku. Pod Wawel przeniósł się akurat z Lechii, w której grał najpierw w sezonie 2016/2017, a następnie przez całe rozgrywki 2018/2019. Z „Biało-Zielonymi” zdobył Puchar Polski. Z Wisłą już jednak rozstał się ostatnio, rozwiązując kontrakt za porozumieniem stron. Obecnie jest piłkarzem Górnika Łęczna.