
Stanisław Moryc
Nowohucianin od urodzenia. Absolwent Politechniki Krakowskiej wydziału Inżynierii Środowiska, ukończył także studia podyplomowe z zakresu zarządzania na Uniwersytecie Jagiellońskim i w Wyższej Szkole Europejskiej im. ks. J. Tischnera. Działa społecznie na rzecz Porozumienia Wspólnot Mieszkaniowych i w stowarzyszeniu Twoja Dzielnica Nowa Huta. Przewodniczący małopolskiego oddziału Stowarzyszenia Kosztorysantów Budowlanych. Od lat związany z Duszpasterstwem Służby Liturgicznej i Oazy w parafii Szklane Domy. Pracuje jako dyrektor handlowy w krakowskiej firmie informatyczno-budowlanej. Radny Dzielnicy XVIII Nowa Huta od 1998 roku. Był Przewodniczącym Komisji Prawa i Porządku Publicznego oraz dwukrotnie Przewodniczącym Zespołu Koordynacyjnego ds. programu „Bezpieczny Kraków”. Żona Agnieszka, syn Dominik, pierwszoklasista.

Łukasz Maślona
Startował z KWW Łukasza Gibały Kraków dla Mieszkańców w okręgu nr 1 w Krakowie.
Aktywista miejski, ambasador Budżetu Obywatelskiego w Krakowie. Jeden z liderów Stowarzyszenia Funkcja Miasto.
Koordynator akcji "3xTak dla zieleni w rejonie Rajskiej".
Współzałożyciel inicjatyw „Czyste niebo nad Krakowem" oraz „Szkoła to nie eksperyment".

Łukasz Gibała
Lider Stowarzyszenia Logiczna Alternatywa. Startował również w wyborach samorządowych na prezydenta Krakowa jako kandydat niezależny, ale nie wszedł do drugiej tury. Zajął trzecie miejsce, zdobywając nieco ponad 17 proc. głosów.

Jan Pietras
Przewodniczący dzielnicy dziewiątej. Jak mówił Gibała, Pietras swoimi dokonaniami pokazuje, że możliwy jest samorząd bez wojny polsko-polskiej.