W piątek przed godz. 23 mieszkaniec Ruczaju zgłosił, że na tamtejszych torach powstał korek. Okazało się, że tramwaj potrącił pieszego przy ul. Grota-Roweckiego.
Pogotowie zjawiło się na miejscu i udzieliło pomocy pieszemu. Na szczęście, nie odniósł większych obrażeń.
Jeśli nie wiesz co się tam stało to może lepiej się nie wypowiadaj, bo o światła tu nie chodzi (...). Z artykułu też się uja możesz dowiedzieć więc takie gdybanie zostaw dla siebie.
k
krak
Skąd wiesz że są ze wsi? takie pisanie dla pisania. Ja nie jestem ze wsi a też chodzę na czerwonym bo nie chce mi sie czekać 10minut na kilku przejściach.
d
dar
Ja się pytam gdzie stróże prawa ?
Cały dzień w ciągu ulicy Bobrzyńskiego piesi głownie studenciarnia chodzi po czerwonym , przebiega przed tramwajami .
Ale cóż wymagać od ludzi którzy całe życie wychowują się na wsi