https://gazetakrakowska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Wypadek w Zabierzowie na DK79. Zderzyły się dwa samochody osobowe

(BCA)
Do wypadku na drodze krajowej - na ul. Śląskiej w Zabierzowie doszło około godz. 7 rano w czwartek. Zderzyły się dwa pojazdy osobowe. Jeden najechał na tył drugiego. Na drodze powstały czasowe utrudnienia.

Policjanci uznali, że była to kolizja. Wezwano ratowników medycznych, którzy profilaktycznie przebadali na miejscu osoby uczestniczące w zdarzeniu i udzielili im pierwszej pomocy. Nie było potrzeby zabierania nikogo do szpitala.

W akcji brali udział także strażacy z jednostek gminnych OSP Zabierzów i OSP Rząska oraz strażacy zawodowi z JRG 3 w Krakowie. Ich działania przybyłych na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz uszkodzonych samochodów.

Samochód spadł z 50-metrowej skarpy w Skale-Grodzisku. Zablo...

Jesteś świadkiem utrudnień na drodze? Daj nam znać! Poinformujemy innych. Czekamy na informacje, zdjęcia i nagrania wideo!
emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Wypadki

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na gazetakrakowska.pl Gazeta Krakowska