WSZiB wyróżnia się nowoczesną bazą dydaktyczną, do tego umożliwia uzyskanie wielu międzynarodowych certyfikatów z branży IT, a także przystąpienie do egzaminów językowych FCE oraz TELC. Rekrutacja ruszyła, więc warto zapoznać się z wymogami, a przede wszystkim z szerokim wachlarzem dostępnych kierunków, zwłaszcza z tymi zupełnie nowymi.
Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Krakowie – historia uczelni
Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Krakowie działa na rynku od prawie 30 lat. Od samego początku uczelnia mocny nacisk kładzie na jakość kształcenia, nie zapomina jednak jak ważną rolę w życiu studentów, odgrywa aspekt społeczny i kulturalny. Koła naukowe, szkolenia, kursy, konferencje, wymiana Erasmus+ - to tylko kilka przykładów na to, że WSZiB stara się zapewnić studentom najlepszą szansę na rozwój. Finansowe wsparcie w postaci stypendium oraz udogodnienia dla osób z niepełnosprawnościami to kolejny walor, podobnie jak dogodna lokalizacja uczelni. WSZiB ma swoją siedzibę pod adresem Aleja Kijowska 14, niedaleko stąd do Błoni Krakowskich, a także do Starego Miasta, a więc w samym centrum Krakowa.
WSZiB od lat zajmuje wysoką pozycję w rankingach dotyczących szkół wyższych. Dodatkowo posiada CERTYFIKAT JAKOŚCI nadany przez Izbę Przemysłowo-Handlową w Krakowie. Studenci mają szansę uczyć się od młodej, dynamicznej kadry naukowej na przyszłościowych kierunkach, co zwiększa ich szanse na szybkie zatrudnienie i podniesienie kwalifikacji, a co za tym idzie, na wyższe zarobki. Absolwenci doskonale radzą sobie na rynku pracy, wielu z nich chętnie doszkala się, korzystając z kursów i z oferty studiów podyplomowych Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Krakowie, mówi dr Aneta Ziółkowska, prof. WSZiB – Prorektor ds. Kształcenia.
WSZiB – dostępne kierunki
Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Krakowie wyróżnia się na tle innych uczelni szeroką ofertą kierunków, zarówno I, jak i II stopnia. Informatyka, Finanse i Rachunkowość, Zarządzanie, Marketing Cyfrowy oraz Logistyka - to niezwykle pożądane od lat kierunki, i to one stanowią edukacyjny fundament uczelni. Nowością jest natomiast Informatyka Stosowana, Komunikacja i Psychologia w Biznesie, a także Przedsiębiorczość Cyfrowa. Wszystkie nasze kierunki są dostępne zarówno w systemie stacjonarnym, jak i niestacjonarnym. Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Krakowie proponuje również studia podyplomowe - Finanse i prawo, Zarządzanie, Zarządzanie zasobami ludzkimi i w kierunku Informatycznym. Tu także nie brakuje totalnie nowych propozycji, między innymi pojawia się Zarządzanie w zamówieniach publicznych i Specjalista do spraw cyberbezpieczeństwa. Wszystkie szczegółowe informacje na temat kierunków oraz zakresów kształcenia dostępne są na stronie uczelni (https://www.wszib.edu.pl/).



Proces rekrutacji Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Krakowie
Nowy rok akademicki rozpoczyna się już w październiku. Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Krakowie od 13 maja prowadzi nabór nowych studentów. Proces jest niezwykle prosty, ponieważ wystarczy wypełnić dokumenty dostępne na stronie uczelni (https://www.wszib.edu.pl/rekrutacja/), do tego należy przedstawić wynik matur, świadectwo ukończenia szkoły, a także dokonać opłaty rekrutacyjnej. Dołączenie dwóch zdjęć to w zasadzie ostatni element wymagany na etapie zapisów. Co ważne, WSZiB przygotowała na stronie specjalny chat, który pomoże w wyborze kierunku, jak i rozwieje wszelkie wątpliwości w kwestii przygotowania oraz złożenia potrzebnych dokumentów. Równie dobrze można skontaktować się z uczelnią telefonicznie lub za pomocą poczty elektronicznej ([email protected]), ewentualnie przejrzeć kanały social media, takie jak Instagram i Facebook, aby dowiedzieć się więcej o uczelni oraz o samej rekrutacji. Po skompletowaniu wszystkich dokumentów należy zgłosić się w dogodnym terminie do Biura rekrutacji, które znajduje się na I piętrze w pokoju 105 budynku zlokalizowanym przy Alei Kijowskiej 14 w Krakowie.
Rozpocznij swoją przyszłość z WSZiB w Krakowie!