Zakopianka, DK7. Poranny wypadek w Gaju, dwie osoby ranne [ZDJĘCIA]

Tomasz MateusiakZaktualizowano 
Około godziny 7 rano na zakopiance (DK 7) w Gaju doszło do zderzenia dwóch samochodów. W wyniku zderzenia dwie osoby zostały ranne.

Skutek zderzenia samochodów marki ford i subaru dwie osoby odniosły obrażenia. Ruch w miejscu wypadku był utrudniony do godziny 9.30.

WIDEO: Zmiany w egzaminie na prawo jazdy. Mają na nich skorzystać kursanci

Źródło: TVN24/x-news

Czytaj także

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 19

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.
G
Gość
2019-05-21T08:26:14 02:00, Gość:

Szybciej, szybciej trzeba zap....ać.

2019-05-21T10:23:49 02:00, Gość:

Nie nie... ja mom szybsze VW Pejton 5.0. Ja mogo szybciej.

to debilu gnaj na tamten swiat ale rob to w pojedynke...... bo jeden taki z wieliczki cymbal zabil w rdzawce kierowce bo sobie tylko wyprzedzal ciag aut... oby sobie posiedzial i zastanowil sie nad swoja glupota.... ale zycia to nie wroci....

M
Michał
2019-05-21T11:24:26 02:00, KRA:

Nic dziwnego. Są dwa pasy i gawiedź myśli że trzeba gnać. Na skrzyżowaniach ograniczenia 50 ale większość jak zwolni do 80 to i tak jest dobrze - i o to efekty. GDDKiA niby coś próbuje, przetargi na wiadukty ogłasza ( Myślenice, Gaj ) ale co z tego jak kasy skąpi i trzeba przetargi unieważniać - taka robota pod publiczkę.

Po co się wypowiadasz jeśli nie znasz przyczyn wypadku ? Spekulować i oceniać szczególnie w internecie jest łatwo. Wychodźcie z założenia że jeśli macie coś mądrego napisać, co jest adekwatne do sytuacji to piszczcie, albo nie piszcie wcale.

G
Gość
2019-05-21T12:18:08 02:00, Gość:

polacy wciaz jeszcze nie umieja jezdzic, kultura drogowa lezy i kwiczy. Pokolenie chlopa z pola ktore sie przesiadlo na niemieckie uzywane tablice.. i te ruskie zasady typu kto szybszy.mocniejszy na drodze ten wygrywa - bez poszanowania dla przepisow

2019-05-21T12:57:24 02:00, pio:

A Ty jakiej narodowości jesteś?

2019-05-21T13:31:16 02:00, włodek:

To co Polaczki wyczyniają np. na autostradach to się kwalifikuje do ciężkiego łomotania po mordzie. Tak samo teren zabudowany - jedziesz 50 - jesteś jak trędowaty. Nie broń tego bydła, ich trzeba ciężkim batogiem uczyć kultury.

Cóż, czasem przepisy się przestrzega a czasem nie. Jeśli chodzi o drogę jednokierunkową to wiadomo (no może nie zawsze), ale jak wyprzedzam ciągnik no to raczej nie zwracam uwagi na podwójną ciągłą. W terenie 'zabudowanym' zależy co to jest - Jak 2km prostej drogi z domami i pustą jezdnią to spoko 80, jak są piesi to zwalniam bo też nie raz mijał mnie SZPAN - dobrze, że rowy są porośnięte - Jak droga kręta to nie ma się co rozpędzać. Pozdrawiam wszystkich którzy na drogi wjeżdżają żeby poczuć gęsią skórkę na karku - i DO PIACHU!!!

G
Gość

....kolejny judasz który z miejsca ludzkiego dramatu sprzedaje zdjęcia hienom-brukowcowi gazeta krakowska/dziennik polski.....

w
włodek
2019-05-21T12:18:08 02:00, Gość:

polacy wciaz jeszcze nie umieja jezdzic, kultura drogowa lezy i kwiczy. Pokolenie chlopa z pola ktore sie przesiadlo na niemieckie uzywane tablice.. i te ruskie zasady typu kto szybszy.mocniejszy na drodze ten wygrywa - bez poszanowania dla przepisow

2019-05-21T12:57:24 02:00, pio:

A Ty jakiej narodowości jesteś?

To co Polaczki wyczyniają np. na autostradach to się kwalifikuje do ciężkiego łomotania po mordzie. Tak samo teren zabudowany - jedziesz 50 - jesteś jak trędowaty. Nie broń tego bydła, ich trzeba ciężkim batogiem uczyć kultury.

p
pio
2019-05-21T12:18:08 02:00, Gość:

polacy wciaz jeszcze nie umieja jezdzic, kultura drogowa lezy i kwiczy. Pokolenie chlopa z pola ktore sie przesiadlo na niemieckie uzywane tablice.. i te ruskie zasady typu kto szybszy.mocniejszy na drodze ten wygrywa - bez poszanowania dla przepisow

A Ty jakiej narodowości jesteś?

G
Gość

polacy wciaz jeszcze nie umieja jezdzic, kultura drogowa lezy i kwiczy. Pokolenie chlopa z pola ktore sie przesiadlo na niemieckie uzywane tablice.. i te ruskie zasady typu kto szybszy.mocniejszy na drodze ten wygrywa - bez poszanowania dla przepisow

K
KRA

Nic dziwnego. Są dwa pasy i gawiedź myśli że trzeba gnać. Na skrzyżowaniach ograniczenia 50 ale większość jak zwolni do 80 to i tak jest dobrze - i o to efekty. GDDKiA niby coś próbuje, przetargi na wiadukty ogłasza ( Myślenice, Gaj ) ale co z tego jak kasy skąpi i trzeba przetargi unieważniać - taka robota pod publiczkę.

C
Cypisek

Duży ruch,każdemu się śpieszy i dlatego są wypadki

Z
Zainteresowany
2019-05-21T08:26:45 02:00, Paweł:

Ciągle są wypadki na tym odcinku, kiedy w końcu wybudują nowy fragment S7 Kraków-Myslenice?

Jak tylko GDDKiA ustali date rozpoczęcia planowania "obwodnicy Wieliczki". Przy czym proszę nie mylić planowania z budową to różnica co najmniej jednego pokolenia.

G
Gość
2019-05-21T08:26:14 02:00, Gość:

Szybciej, szybciej trzeba zap....ać.

Nie nie... ja mom szybsze VW Pejton 5.0. Ja mogo szybciej.

M
MLP

Kiedy kolejne ułatwienia i inwestycje na tym odcinku (kładki, wiadukty itp.)? Coś zatrzymały się.

G
Gość

Dlaczego nie znajdą pracy w Myślenicach lecz dojeżdżają do Krakowa? Przecież w Krakowie już prawie w ogóle nie ma fabryk, gdyż przenieśli je do Niepołomic, Dobczyc i Myślenic. W Krakowie sa prawie wyłącznie biurowce, a praca biurowa nie generuje dochodu narodowego. Wyburzyć biurowce i rozluźnić Kraków.

R
Ryś

CZAS NA ZMIANY W UBEZPIECZENIACH OC !!! OC DO PRAWA JAZDY A NIE DO AUTA TO BĘDZIE WIĘKSZA PREWENCJA ! JAK KAŻDY KIEROWCA BĘDZIE SAM ODPOWIADAŁ ZA SWOJE CZYNY I BĘDZIE GO TO KOSZTOWAŁO TO BĘDZIE WIĘKSZY SPOKÓJ NA DROGACH ! DZIŚ JEŻDŻĄ AUTAMI ZAREJESTROWANYMI NA BABCIE I DZIADKÓW ! NIE NA SWOJE KONTO ! DZISIEJSZE OC TO DEMORALIZACJA KIEROWCÓW !!!

O
Okropność na drogach

Tak się kończy polityka pro - samochodowa i wsadzanie wszystkich ludzi do samochodów w tym kraju, zamiast rozwijania transportu zbiorowego zwłaszcza niezależnego - szynowego. Tak jest od początku lat 90. I to są skutki. Codzienność - wypadki i ofiary zawsze mnożone razy dwa bo trzeba mówić że jest ofiara która ucierpiała i sprawca który będzie miał złamane życie przez to. To są skutki 30 000 000 samochodów zatruwających środowisko i zycie w Polsce. I najgorsze że jutro i pojutrze będzie to samo.

Dodaj ogłoszenie