Arkadiusz Milik z kolejnym golem dla Olympique Marsylia! [WIDEO]

Tomasz Dębek
Arkadiusz Milik
Arkadiusz Milik AP/Associated Press/East News
Arkadiusz Milik zdobył kolejną bramkę we Francji. Napastnik Olympique Marsylia pokonał bramkarza Stade Brestois, a jego drużyna wygrała 3:1.

Arkadiusz Milik po przejściu z Napoli do Olympique Marsylia wyraźnie odżył. Choć w lutym stracił pięć meczów przez kontuzję, regularnie pokazuje, że nie zapomniał jak strzela się gole. W sobotę trafił do siatki po raz czwarty w siódmym występie dla OM, tym razem przeciwko Stade Brestois. W doliczonym czasie gry pierwszej połowy wymienił piłkę z Dimitrim Payetem, mimo asysty trzech rywali poprowadził ją jeszcze przez kilka metrów i płaskim strzałem z linii pola karnego pokonał golkipera.

Milik został zmieniony w 84. minucie przy stanie 1:1. Marsylii w końcówce udało się jednak wygrać dzięki bramkom Floriana Thauvina i Mickaela Cuisance'a.