Bartosz Kapustka wystąpił w meczu rezerw z Manchesterem United

krk
Bartek Syta / Polska Press
Bartosz Kapustka zagrał w wyjściowym składzie drugiej drużyny Leicester City. Rywalem "Lisów" były rezerwy Manchesteru United. Polski pomocnik na murawie spędził 90 minut, a jego zespół przegrał 0:1.

Pomocnik reprezentacji Polski w Leicester zadebiutował niespełna dwa tygodnie temu. W Sztokholmie podczas meczu towarzyskiego z FC Barceloną Kapustka pojawił się na murawie w 63. minucie. Tydzień temu Kapustka zagrał przez 51 minut sparingowego spotkania z walijskim The New Saints 2:1. Były zawodnik Cracovii zanotował wówczas asystę przy golu na 1:0.

Teraz Kapustka otrzymał kolejną szansę, ale w zespole rezerw. Jego drużyna przegrała z drugą ekipą Manchesteru United 0:1. Zwycięskiego gola dla "Czerwonych Diabłów" strzelił w 87. minucie 19-letni Demetri Mitchell.

Materiał oryginalny: Bartosz Kapustka wystąpił w meczu rezerw z Manchesterem United - Gol24