Bio Family to pierwszy bezobsługowy sklep ze zdrową żywnością, który zostanie otwarty w Poznaniu. Za siecią Bio Family stoi syn założyciela sieci sklepów Biedronka. Czy po sukcesie Biedronki podobny los czeka sklepy Bio Family? Jak klienci będą mogli robić w nich zakup? Nowa sieć stawia na automatyzację. Z pomocą karty Open 24/7 będziemy mogli samodzielnie, bezobsługowo i o każdej porze zrobić zakupy. Płacić za zakupy będzie można kartami płatniczymi lub usługami Google Pay lub Apple Pay.

Bio Family - pierwszy bezobługowy sklep syna twórcy Biedronki

Testowy sklep spod szyldu Bio Family działać będzie w Poznaniu przy ulicy Murawa 2. To pierwszy bezobsługowy i całodobowy sklep oddany do dyspozycji klientów. W jaki sposób będziemy mogli zrobić w nim zakupy?

Zobacz galerię

Upoważniać do wejścia do sklepu będzie specjalna karta Bio Family Open 24/7, oparta o platformę sprzedażową NCR, funkcjonującą w trybie 24-godzinnym, zaimplementowaną przez firmę Jantar.

Kartę wyrobić można podczas w godzinach pracy sklepu przy kasie. Konieczne do tego będzie posiadanie ze sobą dowodu osobistego. Karta Open 24/7 będzie uprawniać do zrobienia zakupów w chwili, gdy w sklepie nie będzie obsługi, czyli w czasie niedzieli bez handlu, świąt lub godzinach nocnych.

Jakie formy płatności akceptuje sklep Bio Family?

Za zakupy w sklepie sieci Bio Family zapłacimy w terminalu płatnicznym z pomocą:

  • kart płatniczych - Visa, Master Card
  • form płatności Apple Pay i Google Pay

Bezpieczeństwo w sklepach Bio Family

O bezpieczeństwo w sklepie zadbają zainstalowane systemy bezpieczeństwa. Ponadto, karta Open 24/7 jest skojarzona z danymi osobowymi klienta pochodzącymi z dowodu osobistego, co zdaje się być wystarczającym zabezpieczeniem.