https://gazetakrakowska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Blokada w Nagawczynie: uwaga! Objazdy na "czwórce"!

Paweł Chwał
Paweł Chwał
Kierowcy podróżujący "czwórką" między Krakowem a Rzeszowem muszą liczyć się w poniedziałek z dużymi utrudnieniami w rejonie Dębicy. Powodem - zaplanowana blokada drogi w Nagawczynie.

Czytaj także: Tarnów: 19-latek uprawiał konopie w zagajniku

Droga - zgodnie z zapowiedziami protestujących - będzie zamknięta dla ruchu między godziną 9 a 12. Dębiccy funkcjonariusze przygotowali objazdy dla pojazdów ciężarowych oraz osobowych.

Dla pojazdów ciężarowych (o wysokości powyżej 2,7 m) jadących od Rzeszowa w kierunku zachodnim:
w Zawadzie należy skręcić w prawo w drogę powiatową nr 1288 w kierunku Pustyni, następnie z Pustyni do małej obwodnicy północnej Dębicy - ul. Kosynierów Racławickich, al. Jana Pawla II, ul. 1-go Maja, ul. Kwiatkowskiego, ul. Krakowską do drogi nr 4 w Latoszynie;

Dla pojazdów osobowych i mniejszych ciężarowych (wysokość do 2,7 m): w Zawadzie należy skręcić w prawo w drogę do Pustyni, następnie w lewo na drogę wojewódzką nr 985 i "czwórki" (wyjazd koło stacji Shell w Nagawczynie).

Objazd dla pojazdów jadących do Krakowa w kierunku wschodnim - odjazdy analogicznie, jak w kierunku przeciwnym.

Prawybory. Kto powinien zostać posłem? Głosuj: Małopolska Zachodnia okręg 12, Kraków okręg 13, Podhale Nowy Sącz okręg 14, Tarnów okręg 15.

Mieszkania Kraków. Zobacz nowy serwis

Codziennie rano najświeższe informacje z Krakowa prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera!

Komentarze 3

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

p
pupa
przeciw czemu oni protestują, chyba sami przeciw sobie !! lizali d.pę tuskowi przez ostatnie 4 lata, teraz może tuska zabraknąć więc są sfustrowani !! znajdzie się jakiś inny żydek, któremu będziecie mogli d.pę lizać !!
a
aa
Piszecie: "Powodem - zaplanowana blokada drogi w Nagawczynie." Lepiej napiszcie co jest powodem demonstracji, bo chciałbym wiedzieć.
k
kiciek
zablokować ludzi "BOGU DUCHA" winnych
Wróć na gazetakrakowska.pl Gazeta Krakowska