5 z 10

Marchew kosztuje 3-4 zł za kg.
6 z 10

Duży pęk włoszczyzny to wydatek blisko 10 zł.
7 z 10

Cena cebuli w ostatnich miesiącach sięgnęła 5 złotych.
8 z 10

Kalafior kosztuje 5 zł za sztukę.
Marchew kosztuje 3-4 zł za kg.
Duży pęk włoszczyzny to wydatek blisko 10 zł.
Cena cebuli w ostatnich miesiącach sięgnęła 5 złotych.
Kalafior kosztuje 5 zł za sztukę.