Kilka miesięcy temu Cleber mówił, że być może zdecyduje się pograć jeszcze przez jeden sezon. Po tym, co stało się jednak w Poznaniu, gdy piłkarz nabawił się urazu kręgów szyjnych, okazało się to niemożliwe.
Zakończenie kariery przez Brazylijczyka wcale nie oznacza, że rozstaje się on z Wisłą. Kilka dni temu prezes "Białej Gwiazdy" Bogdan Basałaj stwierdził, że klub chce, żeby jej były zawodnik pracował dla Wisły w charakterze skauta.
Zobacz także: Wisła Kraków: saga z umową Pawełka potrwa jeszcze kilka dni
W tym tygodniu doszło do spotkania z Cleberem i zakończyło się ono powodzeniem, co oznacza, że teraz Brazylijczyk będzie pracował dla Wisły w nieco innej roli niż do tej pory.
Cleber nie ukrywał, że właśnie rola agenta, człowieka, który pomaga młodym piłkarzom w rozwoju kariery, będzie najbardziej mu odpowiadać, kiedy zawiesi buty na kołku. To akurat można dobrze połączyć ze współpracą z Wisłą - i taką drogę wybrały obie strony.
Wybierz małopolską miss internetu. Zobacz zdjęcia pięknych dziewczyn!
Polecamy w serwisie kryminalnamalopolska.pl: Rzucił się z nożem na kolegę przy grillu
Najciekawsze świąteczne prezenty, wigilijne przepisy, pomysły na sylwestra - wszystko w serwisie świątecznym**swieta24.pl**