
KATARZYNA BACHLEDA-CURUŚ I EWA CHODAKOWSKA
Pierwsza zdobyła dwa medale olimpijskie w łyżwiarstwie szybkim, ale to druga z pań jest w Polsce uznawana za ekspertkę od zdrowego trybu życia. Obie chodziły do I Liceum Ogólnokształcącego w Sanoku.

JAKUB BŁASZCZYKOWSKI I BARBARA KURDEJ-SZATAN
Piłkarza reprezentacji Polski i Wisły Kraków oraz aktorkę, czującą się świetnie w wielu innych aktywnościach, w 2017 roku zobaczyliśmy w jednej reklamie - Stan nielimitowany w Play

TOMASZ KULAWIK i TADEUSZ RYDZYK
Były piłkarz i trener Wisły oraz jeden z najbardziej wpływowych duchownych w Polsce, dyrektor Radia Maryja i Telewizji Trwam, pochodzą z jednego, małopolskiego miasta - Olkusza.

FRANCISZEK SMUDA I MAŁGORZATA FOREMNIAK
Aktorka kupiła apartament w Rezydencji Rysulówka w Kościelisku. Pieniądze na budowę tego luksusowego obiektu wyłożył - jako jeden z dwóch inwestorów - były trener Wisły Kraków i reprezentacji Polski.