Dwa auta rozbite, trzy osoby w szpitalu. Wypadek u zbiegu...

  Dwa auta rozbite, trzy osoby w szpitalu. Wypadek u zbiegu ul. I Brygady i al. Piłsudskiego

  Stanisław Śmierciak

  Aktualizacja:

  Gazeta Krakowska

  Dwa auta rozbite, trzy osoby w szpitalu. Wypadek u zbiegu ul. I Brygady i al. Piłsudskiego

  ©Stanisław Śmierciak

  Trzy osoby, w tym 7-letnie dziecko, ucierpiały w wyniku zderzenia dwóch samochodów osobowych na ul. I Brygady w rejonie jej skrzyżowania z al. Piłsudskiego w Nowym Sączu. Wypadek i akcja ratownicza spowodowały poważne utrudnienia w ruchu, gdyż al. Piłsudskiego jest fragmentem drogi krajowej nr 75 prowadzącej do przejścia granicznego na Słowację Muszynka / Kurov oraz do Krynicy-Zdroju.
  Dwa auta rozbite, trzy osoby w szpitalu. Wypadek u zbiegu ul. I Brygady i al. Piłsudskiego

  ©Stanisław Śmierciak

  Oficer dyżurny Stanowiska Koordynacji Ratownictwa Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu o godz. 13.42 w czwartek 11 października 2018 r. odebrał alarm o wypadku u zbiegu ul. I Brygady i al. Piłsudskiego.

  Zderzyły się tam chevrolet captiva z numerami rejestracyjnymi Nowego Sącza (KN) i ford fusion posiadający rejestrację powiatu nowosądeckiego (KNS).

  W wypadku ucierpiały dwie osoby z forda oraz trzy z chevroleta. W gronie poszkodowanych było 7-letnie dziecko podróżujące w chevroletem. Obrażenia trzech osób, w tym dziecka, były na tyle poważne, że medycy z ambulansów pogotowia zdecydowali o przetransportowaniu ich do Szpitala Specjalistycznego im.Jędrzeja Śniadeckiego w Nowym Sączu.

  W akcję ratowniczą i przywracanie pełnej przejezdności ważnej arterii komunikacyjnej Nowego Sącza zaangażowane były jednostki Państwowej Straży Pożarnej. Ich działania trwały ponad dwie godziny.

  KONIECZNIE SPRAWDŹ:  WIDEO: Jak się zachować w przypadku kolizji, a jak w czasie wypadku? - rady policjanta

  Autor: Joanna Urbaniec, Gazeta Krakowska

  Komentarze (1)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Odsunąć ratuszowy plebs od inwestycji drogowych !!!

  keisyr (gość)

  Zgłoś naruszenie treści

  Z ulicy 1 Brygady nie można wyjechać na aleje Piłsudskiego z powodu potoku pojazdów jadących wlasnie aleja Piłsudskiego. Na tym skrzyżowaniu powinna byc zainstalowana sygnalizacja świetlna lub...rozwiń całość

  Z ulicy 1 Brygady nie można wyjechać na aleje Piłsudskiego z powodu potoku pojazdów jadących wlasnie aleja Piłsudskiego. Na tym skrzyżowaniu powinna byc zainstalowana sygnalizacja świetlna lub zrobione rondo. Ratuszowy plebs (Nowak, Mirek) powinien płacic odszkodowanie wszystkim pokrzywdzonym na tym skrzyżowaniuzwiń

  PREMIERY

  SAMOCHODY UŻYWANE

  PRZEPISY

  PORADY

  RAPORTY