
MUSZYNA - OGRODY SENSORYCZNE I PARK ŚWIATEŁ
Do znanego sądeckiego uzdrowiska można wybrać się zarówno w dzień, jak i wieczorową porą. Atrakcji na pewno nie zabraknie, zaś wśród nich jest zarówno wieża widokowa, jak i zwierzęta, w tym daniele i alpaki. W Ogrodach znajduje się także mała gastronomia.
Z kolei wieczorem kuszą świąteczno - zimowe iluminacje, które można podziwiać w muszyńskich Ogrodach Sensorycznych (na górze koło wieży widokowej i Pawilonu Muzycznego) oraz w Ogrodach Magicznych na dole. Obydwie atrakcje uzdrowiska znajdują się na os. Zapopradzie

WIERCHOMLA - SNOW PARK
Wierchomla może się pochwalić wspaniałym snowparkiem. Liczy on
ponad 400 metrów długości i jest rajem dla snowboardzistów oraz narciarzy, którzy uprawiają zimowe sporty ekstremalne. Atrakcja jest zaprojektowana na wzór alpejski i posiada kilkanaście najazdów oraz lądowań. Mogą z niej korzystać zarówno doświadczeni miłośnicy białego szaleństwa, jak również początkujący.

BACÓWKA NAD WIERCHMLĄ
To kolejna propozycja dla osób, które wybiorą się do Wierchomli. Bacówka PTTK nad Wierchomlą położone jest na bocznym grzbiecie pasma Jaworzyny, pomiędzy Runkiem i Pustą Wielką, na wysokości 895 m n.p.m., na rozległej polanie nad Wierchomlą, której stoki opadają do doliny Małej Wierchomlanki. Z polany rozciągają się widoki na pasmo Radziejowej i – przy dobrej widoczności – na Tatry. Do bacówki prowadzi kilka tras o różnym stopniu trudności.

STARY SĄCZ - LEŚNE MOLO
Ścieżka wiodąca na platformę widokową czynna jest przez cały rok. Rozpoczyna się na szczycie Miejskiej Góry w Starym Sączu. Na platformę można wejść z poziomu gruntu, natomiast wchodząc na kładkę o konstrukcji drewniano-stalowej podłoże będzie się coraz bardziej oddalać od naszych stóp. Na wysokości kilku metrów nad ziemią można także korzystać z siatek i hamaków (oczywiście w sezonie letnim). Obok ścieżki znajdują się także dwumetrowe „krople rosy”, czyli szklane kule, w których można zapoznać się z tajemnicami życia płazów.