Finał Top Model 2018 już za nami! W poniedziałek, 26 listopada zakończył się 7 sezon wielkiego telewizyjnego show Top Model Polska. W finale Top Model znalazła się trójka najlepszych uczestników: Katarzyna Szklarczyk z małopolskiego Bukowna, Ania Markowska z Krakowa oraz Hubert Gromadzki z Podkarpacia (aktualnie mieszka w Krakowie). Zobaczcie ich prywatne zdjęcia, które publikują w mediach społecznościowych! Kto wygrał? SPRAWDŹ WYNIKI!

Zobacz naszą galerię zdjęć!
Zobacz galerię

Czytaj więcej: Podsumowanie wielkiego finału. Nie obyło się bez wpadki

Finał Top Model 2018. Kim jest Katarzyna Szklarczyk?

Kasia Szklarczyk pochodzi z Bukowna. Teraz mieszka w Warszawie, gdzie studiuje architekturę wnętrz na Uczelni Techniczno-Handlowej. To Kasia zajęła pierwsze miejsce w finale TOP MODEL 2018 i została najlepszą modelką w Polsce!

Ma idealne wymiary jak na modelkę. Przy wzroście 180 cm ma 87 cm w biuście, 64 cm w pasie i 90 cm w biodrach.

Top Model FINAŁ. Kim jest Katarzyna Szklarczyk, finalistka 7. edycji Top Model 2018?

Finał Top Model 2018. Kim jest Hubert Gromadzki?

Hubert Gromadzki ma 21 lat i pochodzi z Podkarpacia. Aktualnie mieszka jednak w stolicy Małopolski. Pochodzi z licznej rodziny, ma siedmioro rodzeństwa. Ukończył IV Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Rzeszowie. Zajął drugie miejsce w finale TOP MODEL!

Ma bardzo dobre proporcje jak na modela przystało. Przy wzroście 184 cm ma 75 cm w pasie i 92 cm w biodrach. W programie niemal za każdym razem był wśród najlepiej ocenianych przez jurorów uczestników.

Top Model FINAŁ. Kim jest Hubert Gromadzki, finalista 7. edycji Top Model 2018?

Finał Top Model 2018. Kim jest Ania Markowska?

Ania Markowska pochodzi z Krakowa. Teraz mieszka w Warszawie. Ukończyła architekturę wnętrz i przestrzeni na jednej z krakowskich uczelni wyższych. W 2012 roku zdobyła tytuł Miss Krakowa. Ania Markowska zajęła trzecie miejsce w finale TOP MODEL 7.

Ma bardzo dobre wymiary jak na modelkę. Przy wzroście 174 cm ma 88 cm w biuście, 61 w pasie i 88 cm w biodrach. W programie była wielokrotnie doceniania zarówno przez jurorów, jak i znakomitych fotografów z całego świata.

Top Model FINAŁ. Kim jest Anna Markowska, finalistka 7. edycji Top Model 2018?

FINAŁ TOP MODEL 2018. Kto wygrał. Top Model WYNIKI

  • 1 miejsce - Katarzyna Szklarczyk
  • 2 miejsce - Hubert Gromadzki
  • 3 miejsce - Ania Markowska

Wideo: Top Model - sesja zdjęciowa z Marcinem Tyszką

Źródło: Dzień Dobry TVN, x-news

KONIECZNIE SPRAWDŹ: