WIDEO: Poradnik początkującego biegacza. Co powinieneś wiedzieć, zanim zaczniesz biegać
Źródło: TVN24/x-news
Prace przy fontannie doszły do skutku dzięki decyzji radnych, którzy przeznaczyli na inwestycję dodatkowe środki z budżetu. Inwestycja pochłonie w sumie ponad milion złotych.
W ramach prac, które maja się zakończyć jeszcze przed zimą, przebudowana zostanie nie tylko sama fontanna, ale również jej bezpośrednie sąsiedztwo. Wokół wodotrysku, który po zmroku będzie dodatkowo podświetlony, zostanie położona nawierzchnia z białego piaskowca. Do fontanny prowadzić mają schody wykonane również z piaskowca, w kolorze podobnym do wyremontowanych trzy lata temu schodów w innej części parku.
Pod potrzeby fontanny przebudowywany jest również niewielki, ceglany budynek dawnej studni, w którym ulokowana zostanie przepompownia.
Odnowiona fontanna znajdować się będzie w centrum przyszłego ogrodu włoskiego, który w przyszłym roku ma zostać odtworzony po południowej stronie dawnego pałacu. Projekt znalazł się w gronie zwycięzców tegorocznego głosowania w ramach BO.
- Tarnów z lotu ptaka jest przepiękny! [ZDJĘCIA]
- Tarnowscy "mistrzowie parkowania" w akcji [ZDJĘCIA]
- Najlepiej oceniane salony fryzjerskie w Tarnowie według opinii w Google
- Gdzie w Tarnowie kursanci najczęściej oblewają egzaminy na prawo jazdy [TOP 10 LOKALIZACJI]
- Wiktoria swą urodą czaruje nie tylko fanów żużla [ZDJĘCIA]
