Jak relacjonują strażacy JRG nr 2 w Nowym Sączu, którzy brali udział w akcji, do wypadku doszło przy ul. Krakowskiej. Było to zderzenie czołowe samochodów osobowych tj. Hyundai oraz Kia.
- Samochodami podróżowali sami kierowcy. Osoby opuściły pojazdy o własnych siłach. Jeden pas jezdni był całkowicie zablokowany - informują strażacy.
Początkowo kierowcy nie uskarżali się na żadne dolegliwości. Po kilku minutach kierujący samochodem Hyundai źle się poczuł, dlatego na miejsce zdarzenia przybyła karetka, której załoga zbadała mężczyznę i został on zabrany do szpitala.
- Odłączono klemy od akumulatorów oraz zabrano substancję ropopochodną z jezdni przy użyciu sorbentu. Uszkodzone pojazdy zostały odholowane przez lawety. Na tym działania strażaków trwające ponad trzy godziny zostały zakończone - dodają strażacy.
- Tak powstawała zapora w Rożnowie, która ratuje Sądecczyznę przed powodzią
- Akurat mieli przerwę. Nie mieli pojęcia, że robią im zdjęcia do Google Street View
- Kuba Wojewódzki odwiedził popularny kurort. Zachwyciła go Krynica-Zdrój?
- Wielkie otwarcie klubu Odnova w Nowym Sączu. Był tort i tłumy gości
- Tłumy na otwarciu lokalu Pizza Hut w Nowym Sączu
FLESZ - Polacy się starzeją a miasta wyludniają. Jest raport GUS
