Guerrier i Sarki zagrają o trzecie miejsce

(bk)
Andrzej Banaś
Reprezentacja Haiti w składzie z piłkarzami Wisły Kraków Wilde Donaldem Guerrierem i Emmanuelem Sarkim przegrała 0:2 z Jamajką trzeci mecz w Pucharze Karaibów. Spotkanie to decydowało o tym, który z tych zespołów zajmie pierwsze miejsce w grupie i awansuje do finału. Porażka Haiti oznacza, że zespół ten zagra o trzecie miejsce z Kubą.

W meczu z gospodarzami turnieju Wilde Donald Guerrier rozegrał pełne 90 minut. Emmanuel Sarki tym razem mecz rozpoczął na ławce rezerwowych, a na boisku pojawił się w 59 minucie gry.
Dodajmy, że po meczu z Kubą, obaj wiślacy będą już wracać do Polski. W Krakowie mają zjawić się w czwartek, co oznacza, że przed meczem z Górnikiem Łęczna będą trenować z zespołem tylko jeden raz. Od trenera Franciszka Smudy zależeć zatem będzie czy znajdzie dla nich miejsce w kadrze na sobotnie spotkanie.