FLESZ - Kolejna próba oszustwa w sieci

Mały pacjent u którego wykonano operację czuje się dobrze.
- Zabieg ortopedyczny dotyczył usunięcia torbieli w lewej piszczeli 9-letniego dziecka. Chłopiec był w świetnych rękach ponieważ zabieg prowadził prof. dr hab. n. med. Jerzy Sułko, specjalista w dziedzinie ortopedii i traumatologii, który przede wszystkim zajmuje się ortopedią dziecięcą. Pan Profesor kieruje również naszą poradnią chirurgii urazowo-ortopedycznej
– mówi Stanisław Stępniewski, Dyrektor Szpitala.
Dla placówki to przełomowy moment, ponieważ ostatni taki zabieg w tych murach wykonano w 1912 r. Jednak dzięki zakończonej w tym roku gruntownej przebudowie placówki, oddział chirurgii dziecięcej mógł po tak długiej przerwie wznowić swoją działalność. Za jej sprawą w „Ludwiku” powstały m.in. oddział z blokiem operacyjnym oraz oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii gwarantując profesjonalną opiekę.
Chirurgia dziecięcia przyjmuje pacjentów na podstawie skierowań. W tym momencie wykonywane są zabiegi z zakresu chirurgii ogólnej, laryngologii i ortopedii. Pacjenci po zakończonym leczeniu mogą skorzystać z dalszej opieki ambulatoryjnej w poradniach chirurgii dziecięcej, wspomnianej wcześniej chirurgii urazowo-ortopedycznej oraz laryngologicznej.