
"Hell's Kitchen"
Jeśli wtorek, to kolejny odcinek "Hell's kitchen"! Tym razem w Piekielnej Kuchni pojawi się pięć miss i pięciu misterów, którzy będą walczyli o uznanie szefa Amaro podczas gotowania! Miss i Misterzy – w zależności od oceny piekielnego szefa – wezmą udział w nagrodzie lub udadzą się na karę, a ta będzie niezwykle uciążliwa i monotonna... czytaj więcej
Emisja: Polsat, godz. 20:05

"2007: Macbeth"
Telewizyjna wersja spektaklu "2007: Makbet" według sztuki Williama Szekspira. Premiera odbyła się w maju 2005 roku w nieczynnej hali fabryki Waryńskiego. Stylizacja ma przewrotny charakter - reżyser wykorzystuje hollywoodzkie schematy, by obnażyć ciemną stronę amerykańskiej mitologii wojennej. Makbet początkowo jest kimś w rodzaju Rambo - żołnierza, który wbrew przełożonym realizuje ryzykowną misję. Lecz zamiast patriotycznego happy endu, na scenie rośnie stos trupów. Raz uruchomiona machina przemocy działa coraz szybciej i coraz skuteczniej.
Emisja: TVP Kultura, godz. 20:20

"Agent - Gwiazdy"
W programie pozostało już tylko pięciu uczestników. W tym odcinku uczestnicy udadzą się m.in. do lokalnej szkoły podstawowej. Gwiazdy zostaną podzielone na dwie grupy. Zadaniem jednej z nich będzie nauka dwudziestu konkretnych słów w języku zulu, z pomocą dzieci będą musieli opanować wymowę tych słów. Ci drudzy będą musieli sfotografować przedmioty, które te słowa określają. Agent szykuje dla nich kolejną intrygę... czytaj więcej
Emisja: TVN, godz. 21:30

"Szefowie wrogowie 2"
Dale, Kurt i Nick postanawiają zostać własnymi szefami i założyć firmę. Okazuje się, że bycie przedsiębiorcą wymaga pewnych konkretnych poświęceń. Gdy zostają oszukani przez inwestora, postanawiają porwać jego syna i wyłudzić okup, dzięki któremu otworzą w końcu wymarzony biznes.
Emisja: HBO, godz. 22:00