Siatkarki z Wieliczki po 5 kolejkach mają na koncie 3 zwycięstwa
Siatkarki z Wieliczki po 5 kolejkach mają na koncie 3 zwycięstwa Andrzej Banas
W meczu I ligi siatkarek, rozegranym 23.10, CM-UJ 7r Solna Wieliczka wygrała z Libero Aleksandrów Łódzki.

UJ-CM 7r Solna Wieliczka - Jedynka VIP Aleksandrów Łódzki 3:0 (25:16, 25:13, 25:15)

UJ-CM 7r Solna: Tkaczyk, Budnik, Ciesielska, Ciesielczyk, Kuriata, Dreczka, Reszelewska (libero) oraz Maksajda, Marcyjanik, Wieczorek, Wątroba, Wojciechowska.

Solna w dobrym stylu pokonała beniaminka, mecz trwał zaledwie godzinę i 10 minut. Wszystkie sety miały podobny przebieg - miejscowe siatkarki uzyskiwały przewagę i sukcesywnie ją powiększały (m.in. w trzeciej części od stanu 9:7 zdobyły 6 pkt z rzędu). MVP została wybrana Katarzyna Tkaczyk. Ligowy debiut zaliczyły Anna Wojciechowska i Maria Wątroba (niedawno dołączyła do drużyny).
- Nie było elementu, w którym rywalki mogły nam zagrozić. „Męczyliśmy” je zagrywką - ocenił trener wieliczanek Ryszard Litwin. - Nasze zawodniczki były zdeterminowane, chciały się zrehabilitować na ostatnią porażkę w Krośnie.

UJ-CM 7R Solna Wieliczka - kadra 2021-22. Poznaj skład siatk...