Troy Batchelor w pierwszej parze Unii Tarnów na mecz z Polonią Piła
W porównaniu z poprzednim meczem, 17 kwietnia w Daugavpils z Lokomotivem, w ekipie „Jaskółek” zaszły pewne zmiany w ustawieniu zespołu. Trener Stanisław Burza przesunął z drugiej do pierwszej pary Troya Batchelora, będzie prowadzącym. Jeszcze nie wiadomo, kto zostanie jego partnerem. Jak poinformował klub, decyzja zostanie podjęta po treningach w Tarnowie. Do zajęcia wolnego miejsca aspiruje trójka: Tero Aarnio (jeździł z Australijczykiem w poprzednim spotkaniu), Piotr Pióro i Kenneth Hansen.
Z nominalnie pierwszego duetu na drugi przemianowani zostali Oskar Bober i Patryk Rolnicki. Z juniorami nadal jeździć będzie Peter Ljung.
W drużynie z Piły jeździ w tym sezonie Artur Mroczka, dobrze znany kibicom Unii.
Tarnowianie w II lidze rozegrali dwa spotkania, jedno wygrali. Bilans Polonii to porażka i remis (u siebie z wyżej notowanym Lokomotivem).
Unia Tarnów - skład na sezon 2022. Poznaj nową żużlową ekipę...
Awizowane składy na mecz Unia Tarnów - Polonia Piła (30.04.2022)
Unia Tarnów
- 9. Troy Batchelor
- 10.
- 11. Oskar Bober
- 12. Patryk Rolnicki
- 13. Peter Ljung
- 14. Kajetan Kupiec
- 15. Piotr Świercz
Budmax-Stal Polonia Piła
- 1. Artur Mroczka
- 2. Max Dilger
- 3. Lars Skupień
- 4. Thomas Jonasson
- 5. Marcin Jędrzejewski
- 6. Ben Ernst
