FLESZ - Koronawirus w Polsce. Zachowajmy czujność i zdrowy rozsądek
Około godziny 9:40 będąc na wysokości 404 kilometra autostrady A4 zatrzymali do kontroli drogowej pojazd marki Volkswagen przemieszczającego się z dużą prędkością. Radiowóz ruszył ze tym pojazdem, a po chwili, jadąc ze stałą prędkością i z zachowaniem stałego odstępu urządzenie rejestrujące wskazało, że pojazd poruszał się z prędkością 190 km/h. Tymczasem na tym odcinku dopuszczalna prędkość to 110 km/h.
30-letnia kierująca pojazdem za przekroczenie limitu została ukarana mandatem karnym w wysokości 400 złotych oraz 10 punktami karnymi.
Przypominamy, że od 6 grudnia 2019 r. na Południowej Obwodnicy Krakowa (od węzła Balice I do węzła Kraków Południe i ul. Kąpielowej) wprowadzono ograniczenie prędkości do 110 km/h. Obowiązuje ono w dniach od poniedziałku do piątku, od 6.00 do 18.00.
- Gdzie jest koronawirus w Polsce i na świecie? Zobacz mapy
- Koronawirus w Polsce. Gdzie stwierdzono zachorowania?
- Jak przeżyć domową kwarantannę, żeby nie zwariować? [MEMY]
- Tego Krakowa już nie ma. Zobacz prawdziwe skarby [ZDJĘCIA]
- Tu wiedzą, jak się "polewa". Wsie z alkoholem w nazwie
- A może zamieszkać na wsi? Wystarczy niespełna 100 tys. zł!
