Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem

Dziecanovia Dziekanowice – Wiślanka Grabie 0:9 (0:3)
Bramki:
0:1 Kiwacki 18, 0:2 Pluta 23, 0:3 Panek 43, 0:4 Giermek 53, 0:5 Panek 58, 0:6 Panek 61, 0:7 Pluta 63 karny, 0:8 Panek 65 karny, 0:9 Panek 81.
Dziecanovia: Kujawka – Żarski, Winiarski, Fijak, Bąk (82 Włodarczyk) – Ślósarz, Dębowski (46 Kyrcz), Mistarz, Serafin (85 Leśniak), Szczepański – Karpeta (55 Grzesik).
Wiślanka: Kobyłka – Waś (65 Fedoruk), Kukla, Pluta, Łomnicki (70 Kubuśka) – Nowak, Gładysz (80 Nguyen), Jaworski – Giermek (60 Piotrowski), Kiwacki (46 Cygnarowicz), Panek.
Widzów: 80.

Wynik mówi wszystko. Bolesne dla Dziecanovii było zwłaszcza 20 minut po przerwie, gdy straciła 4 bramki. W ekipie gości wyróżnił się Panek, zdobywca aż 5 goli, a najładniejszego strzelił Giermek po kontrze.