Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem

Radziszowianka Radziszów – Dziecanovia Dziekanowice 8:1 (2:1)
Bramki: 1:0 Pilch 8, 2:0 Pakosz 18, 2:1 Mistarz 38 karny, 3:1 Sosin 54, 4:1 Pakosz 56, 5:1 Pakosz 59, 6:1 Pakosz 65, 7:1 Kurek 75, 8:1 Romek 88.
Radziszowianka: Nędza – Goncerz (71 Wasyl), Pilch, Baliga, Grzesik – Sosin, Maik, Zięcik (70 Kurek), Węgrzyn (80 Surówka) – Pakosz (70 Romek), Pająk (75 Bierówka).
Dziecanovia: Kujawka – Żarski (82 K. Leśniak), Winiarski (75 Łyżczarz), Fijak (61 Grzesik), Bąk, Szczepański – Ślósarz, Dębowski, Serafin (60 Boroń), J. Leśniak – Mistarz.
Sędziował: Piotr Koźmiński. Widzów: 100.

Lider efektownie pokonał ostatnią w tabeli drużynę. Goście po kontaktowym trafieniu z karnego zachowywali szansę na punkty, ale po przerwie rozstali rozbici. Bohaterem Radziszowianki został Pakosz, który strzelił 4 gole (wcześniej w tym sezonie miał hat-tricka).

Klasa okręgowa Kraków, grupa III. Relacje z meczów 5. kolejki [5.09.2020]

Tygodniowy przegląd prasy w Sulechowie, (12.05-18.05.2024)

NOWE

Polecamy

„Częstujcie się! Kuchnia łemkowska z Ropek” Grażyny Betlej-Furman już dostępna

W Tatrach udostępniono po przerwie trzy szlaki. Jeden z nich wiedzie do Morskiego Oka